فهرست
گزارش روز: قائدی چرا به مرخصی رفت؟
گزارش روز: قائدی چرا به مرخصی رفت؟

گزارش روز: قائدی چرا به مرخصی رفت؟

آی اسپورت – مهدی قائدی آن طور که شنیده می‌شود یکشنبه از وینفرد شفر و باشگاه  مرخصی می‌گیرد تا با توجه به این که محروم است و نمی‌تواند برابر صنعت نفت آبادان به میدان برود، راهی بوشهر شده و برای ثبت نام در دانشگاه شهرش اقدام کند. قرار بود این بازیکن 19 ساله تا سه‌شنبه کارش را تمام کند و برای بازی امروز مقابل صنعت نفت آبادان در اردوی تیم حاضر باشد. جوان پر حاشیه آبی‌ها ما بر اساس اعلام سرهنگ قدرت اله کشکولی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر و 5  نفر دیگر داخل خودرو ام وی ام بودند که ساعت یک و نیم بامداد وسیله نقلیه  آنها به علت سرعت زیاد واژگون می‌شود. از این تعداد 5 نفر آسیب می‌بینند که 3 نفر سرپایی درمان شدند، اما مهدی قائدی و احمد شاکر که آسیب جدی دیده‌اند در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر بستری شده و مورد عمل جراحی قرار می‌گیرند.

مرخصی قائدی هماهنگ شده بود؟

درباره مهدی قائدی و وضعیت او ابهام و سوال هایی مطرح است. نخست این که برای دادن مرخصی به این بازیکن هماهنگی‌‌های لازم بین سرمربی، باشگاه و خانواده قائدی انجام شده بود و آنها کاملا درجریان این موضوع قرارداشتند! این  ابهام وقتی بیشتر می‌شود که پدر و مادر مهدی در این سفر او را همراهی نکرده بودند! سوال بعدی این است که با توجه به حاشیه‌ها و مشکلاتی که از زمان حضور در استقلال برای این فوتبالیست جوان شهرستانی پیش آمده بود، آیا باشگاه نمی‌توانست تدبیر و برنامه ای اتخاذ کند تا شرایطی فراهم شود که یکی از اعضای خانواده او را همراهی کرده و مراقب بازیکن تحت قرارداد باشگاه باشد؟ قضاوت درباره این که آیا در این مورد کم کاری و سهل‌انگاری از سوی باشگاه یا کادر فنی صورت گرفته یا نه شنیدن توضیحات مسوولان استقلال را می‌طلبد!

دیپلم یا ثبت نام در دانشگاه؟

بر اساس اخبار منتشر شده، قائدی برای رسیدگی به کارهای مربوط به ثبت نام دانشگاه‌اش  راهی بوشهر شده و با این عنوان از کادر فنی مرخصی گرفته است. اکنون سوال اینجاست که قائدی چه زمانی و چطور موفق شده  مدرک دیپلم اش را بگیرد؟ بر اساس نوشته رسانه‌ها این بازیکن دست کم تا تاریخ 22 مرداد همچنان دانش آموز کلاس ششم متوسطه بوده و چند واحد درسی‌اش را هنوز پاس نکرده بود. قائدی برای لادامه تحصیل باید مهرماه در مدرسه‌اش ثبت نام می‌کرد تا در صورت قبولی و گرفتن دیپلم بتواند در کنکور شرکت کرده یا در یک دانشگاه ثبت نام کند. ممکن است قائدی درامتحانات آذر یا دی ماه مدرسه اش شرکت کرده و در چند وقت اخیر مدرک دیپلم اش را برای  ثبت نام در دانشگاه گرفته باشد. در بهمن ماه ترم جدید دانشگاه‌ها شروع می‌شود. حالا باشگاه باید توضیح بدهد که قائدی برای گرفتن دیپلم‌اش به بوشهر رفته بود یا ثبت نام در دانشگاه‌؟ از طرف دیگر اگر برای ثبت نام در دانشگاه بوده چرا در دانشگاه‌‌های  تهران  که محل کار و زندگی اش در اینجا قراردارد ثبت نام نکرده است؟

قائدی مقصر اصلی است

آنچه که مسلم است در این ماجرا مقصر صددرصد قائدی و دوستان‌اش هستند. هنوز جزییات چندانی از این تصادف منتشر و به شکل رسمی اعلام نشده اما تا همینجا هم  سوار شدن بیش از ظرفیت مجاز و تخطی از سرعت مطمئنه کمترین  تخلف سر زده از طرف قائدی و دوستان است. شنیده می‌شود این 6 نفر نیمه شب از تماشای مسابقه فوتبال ساحلی بر می‌گشتند. این خبر غیر رسمی است اما کمترین جرم بازیکن جوان استقلال این است که نیمه‌‌های شب با دوستانش برای تفریح در خیابان بوده است! او به عنوان یک بازیکن حرفه ای موظف بود تا از خودش مراقبت کرده و حداکثر ساعت 12 شب در رختخواب و مشغول استراحت باشد.

سرنوشت فوتبالی ستاره جوان در هاله‌ای از ابهام

درباره این که میزان آسیب‌دیدگی این بازیکن و آینده فوتبالی‌اش هنوز هیچ چیز قطعی نیست اما در خوشبینانه ترین حالت از دیروز لیگ هفدهم برای او به پایان رسید و در این رقابت‌ها نمی‌تواند استقلال را همراهی کند. اما بدترین حالت برای او این است بعد از تصادف که مجبور شود تا فوتبال را برای همیشه کنار بگذارد. سرنوشتی شبیه به آنچه که برای جواد منافی ستاره دهه هفتاد فوتبال ایران و پرسپولیس رخ داد! به هرحال امیدواریم تا قائدی بتواند هرچه زودتر به میدان فوتبال و استقلال برگردد.

 

روزنامه گل

۴ ۱۲  
آی اسپورت
2018-01-31 12:37:00
نظر دهید

۱۲ نظر
محمد یوسفی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
100%باشگاه استقلال مقصر هست قبل از تصادف هم قائدی جوان حاشیه هایی داشت که اگر باشگاه آنوقت به مهدی قائدی سخت میگرفت ممکن بود که مهدی حواسش را بیشتر جمع میکرد هر چند برای هر کسی ممکن هست حادثه اتفاق بیافتد فقط باید دعا کرد سرنوشت فوتبالی مهدی جوان مثل جواد منافی نشود
۹ ۱
666
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
راننده اگه بدون گواهینامه باشه باید حبس و دیه بپردازه
یاکوز
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۰
بعد نکته ی جالب اینجاست که دختر هم باهاش بوده!!! ولی کسی چیزی نمیگه و کاری به کارش نداره
هنوز گندکاری های پیجش از یاد نرفته چه چتای و اسکرین هایی ازش پخش شد
کمیته اخلاقم که خوابه
به خدا قسم اگه بازیکن پرسپولیس بود نابودش میکردن
فکرشو بکن یه نیمچه با این سن و سال تموم وقتشو داره با دختر میگذرونه و تموم فکرش به حاشیست؛بعد میگن چرا گل نمیزنه
مینا
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۵
من خودم بوشهر هستم و رفتم از نزدیک هم دیدم که دختر هم باهاشون بود. و بخاطر یه بچه تازه به دوران رسیده یه خانواده دیگه به عزا نشستند. همه به فکر قائدی هستند ولی کسی فکر خانواده شاکری نیست که عزادار شد.
۸
666
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
حالا ما همه دعا کردیم و حالش هم خدارو شکر بهبود پیدا کرده ولی باید تمام ابعاد تصادف مشخص بشه مثل علت تصادف و نسبت سرنشینان و وجود گواهینامه و...... هنوز یادمون نرفته محرومیت سوشا به خاطر شلوار و چندتا عکس‌. اگه از کنارش بگذریم فقط صورت مساله رو پاک کردیم
۳
عمر خربین
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
یه عقده ای با سه تا اسم نشسته کامنت میذاره
۶۶۶۶
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۵۴
اره ما عقده ای هستیم و خواهان رسیدگی به موضوع . ما قبلش چیزی نگفتیم حفظ حرمت کردیم ولی الان خطر رفع شده و ما هم پی روشن شدن حقیقت. مگه صادقیان فوتبالیست مستعد نبود ؟!قانون برا همه یکسانه
۱
نشر اکاذیب ممنوع
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۵۳
پلیس راه تعداد سرنشینان رو ۵ نفر و‌ راننده خودرو و صاحب اتومبیل که سرعت زیاد داشته شخصی غیر از قایدی اعلام کرده
واقعا روزنامخ گل هدفش از این اطلاعات و‌تحلیلای عجیب چیه؟؟
۶۶۶۶
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۰۵
یه فیلمی از تصادف هست که یه خانم هم در این تصادف مصدوم شدند
۷ ۲
محسن
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
فیلم کجا هست که ما هم ببینیم؟
666
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۵۱
توی گوگل سرچ کنید هست دیگه
محمد شیراز
پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۵
من پرسپولیسیم,حالا دخترم بوده باشه لولو که نیست اصن به کسی چه,خاک تو سرمون که اینقدر عقده ای هستیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر