فهرست
بازارگرمی ایمانی؛ کدام تیم مطرح پایتخت؟
بازارگرمی ایمانی؛ کدام تیم مطرح پایتخت؟

بازارگرمی ایمانی؛ کدام تیم مطرح پایتخت؟

آی اسپورت- اکبر ایمانی بازیکن خوب و ملی‌پوش پدیده امروز از این تیم جدا شد. ایمانی به دلیل مشکلات مالی که داشت از مدیران باشگاه پدیده خواسته بود طبق قرارداد مطالباتش را پرداخت کنند. اما این اتفاق نیفتاد و ایمانی با تکیه بر بندی که در قراردادش وجود دارد یک طرفه آن را فسخ کرد و جدا شد.

بعد از این اتفاق شایعه شد ایمانی در حال پیوستن به ذوب آهن است. خود ایمانی در این باره گفت: «هنوز مقصد بعدی من مشخص نیست ولی از چند باشگاه مطرح پیشنهاد دارم. توافقاتی با ذوب آهن صورت نگرفته و از یکی از دو باشگاه مطرح پایتخت نیز پیشنهاد دارم. در چند روز آینده به این پیشنهادها فکر خواهم کرد و تیم بعدی خود را مشخص می‌کنم.»

نکته جالب در حرف‌های ایمانی ادعایی است که او درباره پیشنهاد یکی از دو تیم مطرح پایتخت مطرح کرده است. او از این باشگاه نام نبرده است و به خیال خودش قصد ایجاد تعلیق و ابهام داشته. اما کیست که نداند پرسپولیس با حکم فیفا محروم شده و نمی‌تواند بازیکن جدید جذب کند. ضمن اینکه در پست او احمد نوراللهی هم هست که مشکل پایان خدمتش حل شده و به زودی می‌تواند برای پرسپولیس بازی کند.

پس نتیجه می‌گیریم تیمی که با ادعای ایمانی به او پیشنهاد داده استقلال است. اما نکته این است که استقلال در پست هافبک دفاعی اصلا به بازیکن جدید نیاز ندارد. همین الان روزبه چشمی و امید نورافکن که هر دو هافبک هستند به دلیل تعدد بازیکن در این پست مشغول بازی در پست غیر تخصصی هستند. در واقع استقلال در پست هافبک کلی بازیکن دارد و اصلا به دنبال بازیکن جدید در این پست نیست.

احتمالا ایمانی با گفتن این جملات قصد بازارگرمی داشته است. او می‌خواهد قیمتش را برای تیم‌های دیگر مثل ذوب آهن و سپاهان بالاتر ببرد. برای همین از پیشنهاد یکی از دو تیم مطرح پایتخت حرف زده. اما همانطور که خواندید استقلال و پرسپولیس قصد جذب این بازیکن را لااقل در این برهه زمانی ندارند. مگر اینکه منظور ایمانی از تیم‌های بزرگ پایتخت سایپا، پیکان یا نفت بوده باشد!

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2017-12-27 16:09:00
نظر دهید

۵ نظر
اشکان
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۸
منظورش نفت تهران بوده!!!
۴
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
سوال: کدام تیم مطرح پایتخت؟
پاسخ: الهلال!
۲ ۲
استق لول
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
کدام تیم مطرح پایتخت؟
اونی که زیره
۷
یونس
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۴۶
عجله نکن به زودی زمان زیارت بین ال عمرین شما فرا میرسه...التماس دعا
Sina
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۱۶
کار ندارم پیشنهاد داره یا نه
کار ندارم ک فسخ کرده با پدیده
کار ندارم ک ملی پوش شده
اقا این عکسش چرا اینجوریه جن دیده مگ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر