فهرست
سولسشر و درخواست فروش ۹ بازیکن منچستر!
سولسشر و درخواست فروش ۹ بازیکن منچستر!

سولسشر و درخواست فروش ۹ بازیکن منچستر!

آی اسپورت - اوله گنار سولسشر نوامبر سال گذشته بود که جانشین مورینیو در منچستریونایتد شد و با او شیاطین سرخ صاحب بردهای متوالی شدند اما در مقطع پایانی فصل بود که افت یونایتد شروع شد و در نهایت این تیم موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان نشد. در نقل و انتقالات تابستانی شاهد جدایی چندین بازیکن بزرگ از این تیم بودیم اما پل پوگبا علی رغم میل باطنی خود در یونایتد ماندنی شد. شرایط برای سولسشر و تیمش در فصل جاری به بدترین شکل ممکن پیش رفته است.

یونایتد از هشت بازی صاحب ۹ امتیاز است و با قرار گرفتن در رده دوازدهم، تنها دو امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارد. این بدترین شروع یونایتد در ۳۰ سال گذشته است و گفته می شود در صورت شکست در ال کلاسیکوی فوتبال انگلیس برابر لیورپول که یکشنبه دو هفته بعد برگزار می شود، سولسشر از سمت خود برکنار خواهد شد.

طبق ادعای بی بی سی، سولسشر در شرایطی فصل را شروع کرد که از تیم خود رضایت کامل را نداشت. او تابستان خواهان جدایی ۹ بازیکن شده بود اما بدون احتساب الکسیس سانچس و کریس اسمالینگ که قرضی راهی اینتر و رم شده اند، هنوز سه بازیکنی که مرد نروژی روی آنها حساب نمی کرد، در یونایتد حاضر هستند.

همچنین درخواست های او برای جذب بازیکن نیز به طور کامل اجابت نشد و او نتوانسته همه ستارهای مدنظرش را در اختیار داشته باشد. او به خصوص خواهان جذب یک مهاجم به جای روملو لوکاکو شده بود اما این اتفاق در نهایت رخ نداد. سولسشر مسئول تمام این اتفاقات را «اد وودوارد»، مدیر اجرایی یونایتد می داند.

۱    
آی اسپورت
2019-10-09 16:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر