فهرست
نقل قول های روز: پسرم رفت تا راحت شویم
نقل قول های روز: پسرم رفت تا راحت شویم

نقل قول های روز: پسرم رفت تا راحت شویم

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

به باشگاه توصیه‌ای دارم. وقتی بازیکن ارزشمندی دارید، باید از آن محافظت کنید. حسینی باید مربی گلرهای خوبی داشته باشد. حسینی عملکرد خوبی داشته و این نوید را می‌دهد که استقلال و فوتبال ملی ایران در سال‌های آینده گلر خوبی خواهند  داشت.

توصیه پرویز برومند به استقلالی ها درباره حسین حسینی

هیچ بحران یا مشکلی در تیم ما وجود ندارد. وقتی به‌خوبی موقعیت گل ایجاد می‌کنیم، یعنی اینکه پتانسیل فنی بالایی داریم، ولی در این چند هفته با بدشانسی موقعیت‌ها را از دست دادیم. البته قرار نیست در همه بازی‌ها بدشانس باشیم.

نظر مجید صالح درباره طلسم پیکان

حتما بازیکن خوبی نبوده که از ملوان رفته .واقعیت این است که او هم ملوان را دوست داشت اما حضورش در این تیم باعث شده بود هم خودش و هم من اذیت شویم زیرا برخی تصور می‌کردند سینا چون پسر من است در ملوان بازی می‌کند.

پاسخ نادر دست نشان به سئوالی درباره جدایی پسرش از ملوان

مشکل تیم راه آهن بدهی‌های گذشته باشگاه است که بخاطر این بدهی ها اجازه جذب بازیکن در نیم فصل را نداریم مگر اینکه بتوانیم بخشی از بدهی‌های گذشته را بدهیم که در حال حاضر پولی برای این کار نداریم.باشگاه راه آهن در حال حاضر چوپ مدیریت اشتباه‌های گذشته‌اش را می‌خورد. راه آهن یک تیم قدیمی و ریشه‌دار است اما اکنون نه پول دارد نه حامی مالی هرچه هست خودمان هستیم و برخی دوستان که فقط هزینه‌های جاری باشگاه را تامین می‌کنیم.حیف است که این تیم قدیمی و ریشه‌دار تهرانی تبدیل به خاطره‌‌ای در فوتبال کشور شود.

گلایه محسن بیاتی نیا از وضعیت راه آهن

 

 

۱    
آی اسپورت
2018-01-02 09:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر