فهرست
اتفاق ویژه؛ پاسخ رد علیپور به پیشنهاد قطری
اتفاق ویژه؛ پاسخ رد علیپور به پیشنهاد قطری

اتفاق ویژه؛ پاسخ رد علیپور به پیشنهاد قطری

آی اسپورت - علی علیپور آقای گل لیگ برتر ، که با زدن ۱۷ گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر ایستاده با پیشنهاد یک باشگاه قطری مواجه شد که با آن مخالفت کرد. مدیربرنامه‌های علیپور این خبر را  تایید کرد و گفت: «علیپور نه تنها اخیرا بلکه چند ماه پیش هم با پیشنهادی از یک تیم قطری مواجه شد اما آن را رد کرد. علیپور در همین نیم فصل پیشنهاداتی از تیم های اروپایی هم داشت اما این پیشنهادات را رد کرده است.»

علیپور در تابستان سال گذشته و امسال هم پیشنهاداتی از روسیه داشت اما دو فصل پیش باشگاه با جدایی او مخالف بود و خودش و خانواده‎اش هم تمایلی به بازی او در لیگ روسیه نداشتند. علیپور امسال هم پیشنهاداتی از تیم‌های اروپایی داشت اما این پیشنهادات به گونه‌ای نبود که رضایت باشگاه برای صدور رضایتنامه جلب شود. ضمن اینکه خود علیپور هم تمایلی به بازی در چنین لیگ‎هایی نداشت.

علیپور در ماه‌های گذشته با دو پیشنهاد از تیم‌های قطری مواجه شده، پیشنهاد اول دو ماه پیش بوده و پیشنهاد بعدی که اخیرا به او ارائه شده مربوط به یک ماه گذشته است اما او به این پیشنهادات پاسخ مثبت نداده و می‌خواهد فعلا برای پرسپولیس بازی کند. القطر نام این باشگاه قطری است که در فصل جاری سجاد شهباززاده دیگر بازیکن ایرانی را  هم به خدمت گرفت. علیپور با پرسپولیس قرارداد دارد و امروز هم وکیل او برای معافیت از خدمت با ارسال مدارک او اقدام کرد.

۷ ۳  
آی اسپورت
2018-02-10 16:10:00
نظر دهید

۳ نظر
Power
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۳
آقا چرا آرسنال تاتنهام نیست؟!!!! یعنی چی؟! سس مهرام چیه بابا
۴
1
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
درد و بلاش بخوره تو فرق سر طارمی بی معرفت
ميلاد
شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
فوتبال ايران و اسيا نبايد سقف توقع بازيكنان ما باشه. بايد بري اروپا. البته تا هرچه جوانتر باشي بهتر. ميشه ضمن رعايت حقوق پرسپوليس ترانسفر بشه. البته سال اينده در زمستان. ليگهاي اروپاي غربي همه خوب هستند. يك فصل طول ميكشه تا به فشار بدني و رواني عادت كني. سرعت بازي خيلي بالاتر از ايرانه و فيزيك بازيكنان هم خيلي قويتر.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر