فهرست
فریرا: همه چیز ناجوانمردانه به سود استقلال بود
فریرا: همه چیز ناجوانمردانه به سود استقلال بود

فریرا: همه چیز ناجوانمردانه به سود استقلال بود

آی اسپورت- اوسوالدو فریرا، سرمربی السد پس از شکست برابر استقلال در ضربات پنالتی، کنفرانس خبری اش را اینگونه شروع کرد:«در وهله اول به استقلال تبریک می ‌گویم و فوتبال ایران. بازی سختی برای ما و حریف مان بود. در نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم و موقعیت‌ هایی برای گلزنی به دست آوردیم. استقلال توپ های بلند روی دروازه ما ارسال می‌ کرد که کنترلش سخت بود. ژاوی هم روی یک ضربه ایستگاهی می‌ توانست دروازه استقلال را باز کند. این یک تک مبارزه بود که بازی بسیار سختی بود و هیجان بالایی داشت اما کیفیت زیادی نداشت. در کل 120 دقیقه استقلال شانس مسلمی برای گلزنی نداشت اما ما شانس داشتیم و ژاوی می توانست دروازه استقلال را باز کند».

او از خاطره بدش روی ضربات پنالتی می گوید:«از پنالتی‌ ها خاطرات خوشی نداریم. دو سال است که در ضربات پنالتی حذف می ‌شویم و این برای ما خوش‌ یمن نیست. این یک تک بازی بود و جوانمردانه نیست که ما خارج از خانه بازی کنیم و بازی دومی نباشد. همه چیز به سود استقلال تمام شد. اتمسفر و جو ورزشگاه و هواداران و همه چیز به سود استقلال بود. جوی که تماشاگران ایجاد کردند برای بازیکنان ما نرمال نیست و آنها چنین جوی را نمی‌ بینند. ناراحتم و وقتی هم ناراحتم خوب نمی ‌توانم حرف بزنم. برای ما حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مهم بود که محقق نشد».

سرمربی السد تلویحا به انتقاد از بازی استقلال پرداخت:«من وقتی راجع به کیفیت صحبت می کنم، منظورم این نیست که بازی بد بوده است. در یک بازی خوب باید احساس وجود داشته باشد که این بازی نداشت. استقلال توپ ‌های بلند ارسال می ‌کرد و برای آنها این مهم بود اما در بازی دیگر ممکن است شرایط متفاوت باشد».

فریرا در مورد اینکه آیا استقلال لیاقت برد را داشت یا خیر، گفت:«تماشاگران این تیم در ورزشگاه حمایت کردند. برای ما هم مهم بود که بازیکنان صد درصد توان شان را به کار بگیرند. در ضربات پنالتی هر اتفاقی ممکن است بیفتد. ما هم می ‌توانستیم به دور بعد صعود کنیم».

او درباره داوری هم صحبت کرد:«اگر بخواهیم در مورد آن گل آفساید دقایق ابتدایی استقلال صحبت کنیم، باید در مورد پنالتی که در دقیقه 76 داور می‌ توانست برای ما بگیرد هم حرف بزنیم. درمجموع داور عملکرد متعادلی داشت. درست است یک سری موارد از دید داور دور ماند اما او در برخی صحنه‌ ها که خشونت زیاد بود، می‌ توانست با دادن کارت جو را آرام کند».

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-02-07 22:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۸
برو بابا عرضه بردن نداشتید. اینقدر داغون بودید که به تیم داغون استقلال باختید
برزو
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۴۲
تو چي ميگي دسته يكي؟
۱
هرمز
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۶
ساقیای قطری جنسشون مرغوب نیستا. برو بابا با بزرگترت بیا. تا برسی دوحه عربا اخراجتم کردن.
امید سوراختوری از تفت
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۹
حالا نوبت شمار سوراختوری های درب و داغون فرا رسیده ک لهتون کنیم
۱ ۱
لنگ افغانستان
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۱۶
واقعا مریضی امید تفتی در ضمن استقلالی ها تبریک میگم تیم دوست داشتنی دارید بر عکس چرتپولیس
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر