فهرست
یک قدم تا لغو محرومیت پرسپولیس؛ ابلاغ فیفا
یک قدم تا لغو محرومیت پرسپولیس؛ ابلاغ فیفا

یک قدم تا لغو محرومیت پرسپولیس؛ ابلاغ فیفا

آی‌اسپورت- پس از رایزنی‌های مختلف در نهایت دادگاه CAS نظر مساعد خود را با باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد. پس از رایزنی‌های مختلف و جلسات متعددی که حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس در ایران، ترکیه و سوئیس انجام داد در نهایت دادگاه CAS موافقت خود را با باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس در دوره نقل و انتقال تابستانی اعلام کرد. مسئولان دادگاه CAS نظر مساعد خود را با لغو محرومیت پرسپولیس اعلام کردند اما قطعیت این مسئله در گرو ابلاغ فیفا خواهد بود. در جلسه‌ای که در همین زمینه انجام شده بود مسئولان فیفا باید ۲۱ روز قبل از تشکیل این جلسه مطلع می‌شدند اما بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد و آن‌ها در جلسه حاضر نشدند.

این در حالی است که به دلیل غیبت مسئولان فیفا در این جلسه حالا آنها باید رأی خود را در این خصوص اعلام کنند و لغو محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی در گرو این است که این رأی را پذیرفته شود.

این در حالی است که رایزنی‌ها در این خصوص ادامه دارد و به احتمال فراوان طی امروز و فردا ابلاغ رسمی لغو محرومیت باشگاه پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی به فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس اعلام خواهد شد.

 

نود

۳۱ ۱۰  
آی اسپورت
2018-05-23 21:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
محمد
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۶
خخخه حال کیسه ها رو خریدارم
P71
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
انشالله
لنگ لجنی به بلندای تاریخ
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۱۸
خب لنگیا نظرتون درباره وزیر استقلالی چیه؟؟ در مورد دولت استقلالی چطور؟ اون از قضیه دایومی و مذاکره با اردوغان و حالا اینم از قضیه پنجره نقل و انتقالات لنگ. چند روز پیشم تو یه کامنت گفته بودم با توجه به تحرکات نقل و انتقالاتی باشگاه لنگ 100% از طرف دولت و وزارت یه قدم هایی برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی اینا برداشته شده و حالا اینم سند کامنت چند روز پیشم. خدا وکیلی لنگیا خودتون شرمتون نمیاد از این همه تبعیضی که این دولت و وزارت ورزشش بین ما و شما داره قائل میشه؟؟؟ جا داره اینجا یادی هم کنیم از مصاحبه تاریخی وزیر نه چندان محترم ورزش بعد از محرومیت پارسال استقلال از نقل و انتقالات زمستانی که گفته بود این موضوع به ما ربطی نداره و ما نمیتونیم کمکی به استقلال بکنیم......
کیسه دوزاری
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۴۵
چه ربطی داره کیسه کش بی مغز؟پرسپولیس از خودش دفاع کرد. یادت نرفته روزی که ناظمی تو صفحه اش گفت کیسه رو از اسیا حذف کرده بودن با مساعدت دولت و وزارت امورخارجه دوباره برگشت به اسیا؟برو تو طویله ات و از سوزش بمیررررررررر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۰۶
من که چیزی نمی فهمم میخوای هوادار ابله بدونه:))

تا خر هست چرا قبرس:))
۸
Vahid
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۷
اون لنگ‌نبود که از خودش دفاع کرد اون اقایه روحانیو دکتر ظریف بودن که با تحریک وزیر استقلالی رفتنو‌ با اردوغان به جایه مذاکرات سیاسی درباره لغو محرومیت لنگ‌ صحبت کردنو انقد اوانس دادن که علاوه بر انصراف از شکایتو بیخیال شدن مهدی طارمی از هشصد هزار دلارم گذشتن :) نگین که در راه رضایه خدا این کارو کردن:)یا هشصد هزار دلار پول کمیه:)دیگه وزیر استقلالی چیکار باید کنه؟ با پررویی که از لنگیا شاهدم کم کم باید برا با مجلسم حرف بزنه که یه یار به بازیکنا لنگ اضاف شه تو هر بازی :)اینجوریم کمه بازم لنگیا میگن گرشاسبی بود:)
حالااااا همه با هم وزیر استقلالی نمیخوایم‌نمیخوایم خخخ
۸
Vahid
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۰
خخخ وزیر استقلالی نمیخوایم نمیخوایم
بهتر
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۲۱
دیگه ای بهانه ای برای لنگیا باقی نمی مونه - فصل بعد لنگ با بازیکنان جدید هم لِه خواهد شد و دیگه نمی تونن نِق بزنند - از رییس جمهور تا وزیر همه برای پرسپولیس .
۴
ehsan
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۲۲
خوشم میاد کیسه کشا همیشه پیگیر سرورشون هستن و پایین اخبار تیممون ابراز سوزش هم میکنن.
خوزه
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۲۰
وزیر استقلالی؟وات د فاز؟ اسکی رفتن کار کیسه هاست
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر