فهرست
اتفاق عجیب؛ ترابزون حسینی را کنار گذاشت
اتفاق عجیب؛ ترابزون حسینی را کنار گذاشت

اتفاق عجیب؛ ترابزون حسینی را کنار گذاشت

آی اسپورت – مجید حسینی مدافع ملی پوش و جوان ایرانی باشگاه ترابزون اسپور با وجود نمایش های خوب خود در دومین سال از حضور در این باشگاه محبوب حاشیه دریای سیاه به یکباره از سوی کادر فنی ترابزونی ها از فهرست کنار گذاشته شد تا بنا به ادعای رسانه های ترکیه شوک عجیبی به طرفداران "بوردو- ماوی ها" وارد شود.

بنا به نوشته سایت haberts ترکیه کادر فنی این تصمیم شوکه کننده را اتخاذ و آن را به مدیریت باشگاه ابلاغ کرده است. در خبر کوتاه این سایت نزدیک به ترابزون اسپور آمده است:« با انتشار گزارش و آنالیز عملکرد دفاعی نیم فصل نخست، مجید حسینی از فهرست کنار گذاشته شد و این تصمیم به باشگاه نیز ابلاغ شد تا در خصوص جدایی و فروش این بازیکن اقدامات صورت پذیرد».

این سایت ترکیه ای همچنین از انتخاب جانشین مجید حسینی هم پرده برداشت و ادعا کرد در برنامه های نقل و انتقالاتی زمستان 2020 نماینده های باشگاه با مدافعی سرشناس که سابقه بازی در لیگ انگلیس و فرانسه را نیز در کارنامه اش دارد به توافق اولیه رسیده و این بازیکن تا پایان هفته رسما به ترابزون اسپور خواهد پیوست.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید مجید حسینی که قراردادش با ترابزونی ها در انتهای فصل به پایان می رسید با پیشنهاداتی که از بوندس لیگا، سری A و لالیگا دارد سرانجام چه تصمیمی برای آینده فوتبالی خود اتخاذ خواهد کرد؟ مدافع سابق استقلال و این روزهای تیم ملی ایران از دید برخی رسانه های آلمانی و ترکیه ای بیشتر از همه به هرتابرلین و فرایبورگ در آلمان نزدیک است ضمن این که ساسولو ایتالیا نیز عملکرد او را به دقت زیر نظر دارد.

     
آی اسپورت
2020-01-12 09:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر