فهرست
عصبانيت هواداران رم؛ پالوتا تو پول‌پرستی!
عصبانيت هواداران رم؛ پالوتا تو پول‌پرستی!

عصبانيت هواداران رم؛ پالوتا تو پول‌پرستی!

آي‌اسپورت- تيفوسي‌هاي رم هيچ وقت با مالكان آمريكايي و مدير آنها يعني جيمز پالوتا كنار نيامدند. رابطه گاهي آن‌قدر سرد شد كه جيمز پالوتا مجبور شد دليل بياورد كه او هم اصالتي ايتاليايي دارد و رم باشگاه خانوادگي آنهاست. اما با همه اينها تماشاگران رم، نسبت به مصاحبه اخیر پالوتا در لندن واكنش تندي نشان داده‌اند. جیمز پالوتا كه در چندسال گذشته از دوآتشه‌هاي رم که برای این تیم مشکل درست مي‌كنند، انتقاد کرده، روز گذشته هم در لندن درباره آنها حرف زد.

«زمان زیادی صرف این می‌شود که ببینیم باید چه موارد امنیتی‌اي در نظر گرفت، چه نوع سیستم تشخیص هویتی به کار ببریم؛ آیا از بین شما کسی بازی‌های ایتالیا را دیده است؟ می‌دانید دربی بین رم و لاتزیو چطور است؟ در شمال ایتالیا خیلی نمی‌جنگند اما در جنوب مثل ناپل و رم مشکلات امنیتی بسیارعمیق هستند. یک سال پیش با پلیس دور یک میز نشستیم و پرسیدیم: چرا این افراد را بازداشت نمی‌کنید؟ من فایلی را باز کردم که در آن افرادی مشغول ارتکاب به جرم بودند اما چون تصاویر واضح نبود از ما خواستند که دوربین‌های HD داخل المپیکو نصب کنیم؛ آنها را خریدیم، با وجود اینکه مالک ورزشگاه نیستیم، برای اینکه ببینیم چه افرادی مشکل‌ساز می‌شوند.»

این حرف‌های پالوتا، واکنش تند هواداران رم را به دنبال داشته است؛ چراکه از نظر آنها، مالک تیمشان به جای اینکه منافع تیمش را حفظ کند؛ در کشوري ديگر وجهه رم را خراب کرده است. در 24ساعت اخیر تعداد زیادی بنر در اطراف زمین تمرین باشگاه نصب شد و حتی بنرهایی در محل ورزشگاه آینده رم به چشم مي‌خورند. بیشتر شعارهایی که روی این بنرها دیده می‌شد؛ اين جملات را دارد؛ «پالوتای جاسوس؛ از باشگاه ما برو» و «پالوتا، تو یک پول پرستی»

اما تیفوسی‌های رم بیانیه‌ای صادر کردند: تاریخ رم همیشه هوادارانش بوده است؛ نه موفقیتش در میدان. تو فعالانه تلاش می‌کنی تاریخ ما را نابود کنی؛ با عوض کردن نماد باشگاه، همکاری با مسئولان برای گذاشتن حصارها در استادیوم، سکوت در برابر جریمه‌ها؛ تو علیه مردم خودت، دسیسه می‌کنی! پس حرف ما به شخصی همچون تو چیست؟ ما ورزشگاه جدید نمی‌خواهیم؛ ما چنین رئیسی نمی‌خواهیم؛ اگر می‌خواهی به ما توهین کن؛ امثال تو زیاد آمدند و رفتند و کوروا سود( جايگاه افراطي‌ها در المپيكو) همیشه مانده است.

     
آی اسپورت
2018-01-14 11:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر