فهرست
تکرار سنت هر ساله؛ بایرن ستاره چید
تکرار سنت هر ساله؛ بایرن ستاره چید

تکرار سنت هر ساله؛ بایرن ستاره چید

آی اسپورت - بایرن مونیخ باز هم بهترین ستاره فوتبال آلمان را صید کرد. باواریایی‌ها در سال‌های اخیر همواره بهترین ستاره‌های تیم‌های رقیب را خریده‌اند و خرید گورتسکا نیز در ادامه این راه بوده است. گورتسکا، در تابستان آینده به عنوان بازیکن آزاد از شالکه به بایرن ملحق خواهد شد.

بایرن با خرید گورتسکا راه خرید ستارگان بوندسلیگا را ادامه داد. آنها در این فصل ۴۱ میلیون یورو برای خرید زوله، وگنر، نبری و رودی هزینه کردند که سه تا از این بازیکنان از هوفنهایم خریده شدند. بایرن به نوعی در سال‌های اخیر همیشه ستارگان تیم‌های رقیب را خریده است. به طور مثال آنها با خرید هوملس و لواندوفسکی عملا دورتموند را تضعیف کردند و دو ستاره رقیب را به خدمت گرفتند. البته بایرن در سال‌های اخیر برخی از ستارگان بوندسلیگا را هم نتوانسته به خدمت بگیرد: دمبله (بارسلونا)، دی بروین (سیتی)، ژاکا (آرسنال)، گوندوگان (سیتی)، سانه (سیتی)، فیرمینو (لیورپول)، پریشیچ (اینتر)، مخیتاریان (یونایتد) 

ستارگانی که در سالهای اخیر توسط بایرن صید شدند:

فصل ۱۹-۲۰۱۸: گورتسکا (شالکه، بازیکن آزاد)

فصل ۱۸-۲۰۱۷: زوله(هوفنهایم، ۲۰ میلیون یورو)، وگنر (هوفنهایم، ۱۳)، نبری (وردربرمن، ۸)، رودی (هوفنهایم، بازیکن آزاد)

فصل ۱۷-۲۰۱۶: هوملس (دورتموند، ۳۵ میلیون یورو)

فصل ۱۶-۲۰۱۵: کییش (اشتوتگارت، ۸،۵ میلیون یورو)، اولریش (اشتوتگارت، ۳،۵)

فصل ۱۵-۲۰۱۴: لواندوفسکی (دورتموند، بازیکن آزاد)، روده (آینتراخت، بازیکن آزاد)، کورت (گلادباخ، ۳)

فصل ۱۴-۲۰۱۳: گوتزه (دورتموند، ۳۷)، کرشهف (ماینز، بازیکن آزاد)

فصل ۱۳-۲۰۱۲: مانژوکیچ (ولفسبورگ، ۱۳)، دانته (گلادباخ، ۴،۷)، ویسر (کلن، ۰،۸)، پیزارو (وردربرمن، بازیکن آزاد)، اشتارکه (هوفنهایم، بازیکن آزاد)

فصل ۱۲-۲۰۱۱: نویر (شالکه، ۳۰)

فصل ۱۱-۲۰۱۰: لوئیز گوستاوو (هوفنهایم، ۱۷)

فصل ۱۰-۲۰۰۹: ماریو گومز (اشتوتگارت، ۳۰)، بائوم یوهان (گلادباخ، بازیکن آزاد)، اولیچ (هامبورگ، بازیکن آزاد)

فصل ۰۹-۲۰۰۸: بوروفسکی (وردربرمن ، بازیکن آزاد)

فصل ۰۸-۲۰۰۷: کلوزه (وردربرمن، ۱۵)، یانسن (گلادباخ، ۱۴)، آلتین توپ (شالکه، بازیکن آزاد)

 

90tv

  ۲  
آی اسپورت
2018-01-20 10:28:00
نظر دهید

۲ نظر
بایرن
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
یعنی بایرن حق خریدن بازیکن از بوندس لیگا رو نداره؟
شالکه و هوفن هایم رقیب مستقیم بایرن هستند؟
گروتزکا اگر به بایرن نمی اومد توی شالکه می موند؟ یا می رفت به یکی از مشتری های ثروتمند پر شمارش؟ بعد اون اگر به یکی از تیم های خارجی می رفت اون ها نیتشان خالصانه بود و الان که اومده بایرن بایرن شیطان بزرگه!
بعد بایرن اگر بازیکنی مثل گروتزکا رو از لیگ جزیره بخره با توجه به تورم فعلی باید چقدر خرج کنه؟ 80 میلیون پوند؟! الان جرم بایرن اینه که مدیراش احمق نیستند و پول مفت خرج نمی کنند؟
قشنگیش اینه که یکی دو سه سالی بایرن چند تا بازیکن از لالیگا خرید همین ها می گفتند که این تیم دیگه اصلا آلمانی نیست و اسپانیایی است و زبان رسمی توی رختکنش اسپانیولی است. خب لالیگا که قدغنه، بوندسلیگا هم که قدغنه، بایرن باید بازیکن های مورد نیازش را از کجا بگیره؟ لیگ اتریش؟ یا بهتر این که خودش رو منحل کنه تا شما راحت بشید.
۱
مسعود
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۷
بایرن خرفت کاملا درسته من خودم بیشتر دوست دارم ستارگان آلمانی بوندس لیگا خروج نکنن از لیگ و برن لیگ دیگری چون هم به نفع بوندس لیگا هست هم بایرن و هم تیم ملی آلمان بعدش مثلا گورتزکا بره لالیگا چه کار که نابود شه یا لیگ ایتالیا که اصلا وضع درستی نداره فقط لیگ انگلیس خوبه که اون هم با این تعداد بازی بدرد بازیکنانی که قرار تیم ملی آلمان بازی کنن به درد نمیخوره چون یا خسته میشن یا زود مصدوم تازه اصلا بایرن قصد تخریب تیمی رو نداره مگه همین دورتموند که داشت ورشکست میشد که کمک مالی کرد سرپا بشه همین بایرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر