فهرست
دردسر‌های یک عذرخواهی
دردسر‌های یک عذرخواهی

دردسر‌های یک عذرخواهی

آی اسپورت - خیلی‌وقت‌ها خودمان هم نمی‌دانیم می‌خواهیم چه‌کار کنیم. مثل همین قانون ۹۰ به ۱۰ که در شهرآورد ۳۱ شهریور باید ۹۰ درصد حاضران استقلالی باشند، اما خیلی شیک و مجلسی فدراسیون هیچ راهکار و مکانیزمی برای اجرایی کردن آن ندارد! یعنی شما می‌توانید با کارت ملی هم صندلی‌های سمت استقلالی‌ها را بخرید و هم ۱۰ درصد پرسپولیسی‌ها را و هیچ راهکاری برای تشخیص اینکه استقلالی هستید یا پرسپولیسی وجود ندارد! عجیب اینکه دوستان می‌خواهند این قانون را در شهرآورد تست بزنند تا ببینند چه پیش می‌آید و تازه ایراداتش را متوجه شوند.

۲- دیروز مهدی تاج در مورد ماجرای بیرانوند مصاحبه کرد و گفت او عذرخواهی کرد و عذرخواهی بهتر از جریمه و تنبیه است! خیلی هم خوب، عذرخواهی نه تنها آدم را کوچک نمی‌کند که بزرگ هم می‌کند، اما آیا از این به بعد همه تخلفات با عذرخواهی حل و فصل می‌شود؟ یعنی هر کسی تخلفی کرد و بعد عذرخواهی انجام داد کار تمام است؟ حرفی که تاج زد یک بدعت جدید است و حالا در آینده همه از فدراسیون و کمیته انضباطی «طلبکار» می‌شوند که، چون بیرانوند را بخشیدید و محروم نکردید نباید ما را هم محروم کنید. تاج با آن حرفی که زد حالا باید زره بپوشد و آماده نبرد با ۱۵ تیم دیگر باشد.

۳- دادکان پرسپولیسی که رئیس فدراسیون بود گاهی برای اینکه متهم به پرسپولیسی بودن نشود تصمیماتی علیه پرسپولیس می‌گرفت. او البته مدیر سالمی بود، ولی به هر حال پرسپولیسی بود. مثل پروین که همزمان سرمربی تیم ملی و پرسپولیس بود و برای اینکه متهم نشود ۶ استقلالی را فیکس تیم ملی بازی می‌داد و خودش می‌گفت در شرایط ۵۰-۵۰ یک بازیکن استقلال را به بازیکن پرسپولیس ترجیح می‌دهم. حالا هم حکایت وزیر است که، چون متهم به ضدیت با استقلال شده، حتی در مورد نوع مربیگری و سن و سال استراماچونی هم صحبت کرده و چه بسا در آینده مجبور شود در مورد کشیدگی همسترینگ مصدومان استقلال هم مصاحبه کند! 

 

خبر ورزشی 

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-09-08 10:12:00
نظر دهید

۱ نظر
.
يكشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۴۱
تاج این حرف رو زده چون ویلموتس خواسته فعلا بیرانوند محروم نشه وگرنه تاسی ها نگران نباشید بیرانوند محروم میشه تو این مملکت اگه 90 دقیقه فحش خوردی باید سکوت کنی ولی راحت میتونی ادم بکشی و برگردی سر تمرین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر