فهرست
«عمان» خانه امن استقلال؛ ۲بازی و ۲برد
«عمان» خانه امن استقلال؛ ۲بازی و ۲برد

«عمان» خانه امن استقلال؛ ۲بازی و ۲برد

آی اسپورت – علیرغم انتقادات به حقی که به دلیل انتخاب کشور عمان برای میزبانی نمایندگان ایران از تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا وجود دارد، اما واقعیت این است که بازی در این کشور لااقل برای استقلال خوش‌یمن بوده است.

استقلال فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا با التعاون عربستان همگروه بود و در بازی رفت در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط در عمان از این تیم میزبانی کرد. در این بازی استقلال به راحتی و با نتیجه 3-0 حریف خود را شکست داد.

شب گذشته هم برای دومین فصل پیاپی، آبی‌ها در مسقط و این بار در ورزشگاه السیب مسقط از الهلال عربستان میزبانی کردند و 1-0 حریف قدرتمند خود را شکست دادند. استقلال در این دو فصل دو بار در عمان بازی کرده و در هر دو بازی به پیروزی رسیده و حتی یک گل هم دریافت نکرده است.

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-02-21 14:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
00
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۴۱
حریف قدرتمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این تیم سوم الهلال بود
آبتین
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
این یُمن و اقبال چه فرقی با خرافه و درگیر بودن با مسائل جادو جمبل داره؟
خیلی سنت بیخودیه. وقتی پایه اخبارتون بر مبنای این مدل ایده ها باشه یعنی جامعه پتانسیل درگیر شدن با خرافه و جادو رو داره.
وقتی یه معتقدن مثلا رفتن به برنامه نود براشون نحسی میاره دیگه نباید از ریختن ادرار تو دروازه و استخدام جادوگر تعجب کرد. دامن نزنین تو رو خدا به این اخبارها. شانس و بخت معنی نداره. هرکی بهتر باشه برنده میشه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر