فهرست
پیشنهادات رنگارنگ؛ کی‌روش ترک عادت نمی‌کند
پیشنهادات رنگارنگ؛ کی‌روش ترک عادت نمی‌کند

پیشنهادات رنگارنگ؛ کی‌روش ترک عادت نمی‌کند

آی اسپورت - در شرایطی که کارلوس کی‌روش تازه سرمربی تیم ملی کلمبیا شده و غیراز 2 بازی دوستانه، هنوز در یک مسابقه درست و حسابی هم روی نیمکت این تیم ننشسته، رسانه‌های عربستانی از حضور او در جمع گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی این کشور خبر داده‌اند. آنها گفته‌اند کی‌روش در کنار کلینزمن و 2مربی دیگر گزینه‌های سرمربیگری عربستان هستند. با شرایط موجود یعنی اگر گفته می‌شد سعودی‌ها استنلی کی‌روش را به‌عنوان گزینه درنظر دارند کمتر مایه تعجب بود! طبیعی است که کی‌روش تازه کارش را در کلمبیا شروع کرده و فعلا شرایط حضور در کشوری دیگر را ندارد. این موضوع البته عیار پیشنهادهای رنگارنگ کارلوس طی دوران حضورش در ایران را هم مشخص می‌کند؛ روزهایی که از استرالیا و کانادا تا کره و آفریقای جنوبی را به‌عنوان مشتری کی‌روش مطرح می‌کردند و بعد کلی آدم در پیج او به‌دست و پایش می‌افتادند که «نرو، بمان»!

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2019-04-26 00:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
یک بدبخت محکوم به زندگی با اهالی برره هستم
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۳:۰۲
ببین با چه بهایمی هشتاد میلیونیم....
الف رسانه های عربی نوشتن کیروش مقصره، دوم دوستان میگفتن پیشنهاد نداره و بازار گرمه ه (غزال تیزبپا می گفت پیشنهاد بهتر از ایران پیدا کنه دور فوتبال رو خط می کشه) سه روز نکشید رفت تیم ملی در رده ی یک دنیا (تقریبا تنها تیم فوتبال درجه یک الان دنیا که مربی غیر وطنی داره) بعد این شاهکار های استعداد نبوغ هنوزمینویسن بازار گرمی .... خدایا یا اینها رو بکش یا زلزله بیار یا بزار ترامپ بمب اتم رو ول کنه این مملکت همه بمیریم تموم شه .... برهان نقض شعور و عقلانیت بین موجودات دو پا هستند این نویسندگان ای اسپرت.
به برره ای ها دو تا سور میزنن اینها
۹
نظر٣
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۲۷
اين طرز نكارش و تفكر از يك نويسنده در اي اسبورت مايه تاسف و خجالت هست. عمق كينه و كوتاه فكري
۶
گوزن نر
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۸:۳۴
حالا تو خودت رو ناراحت نکن برانکو هم خوبه‌.عجب ناهاری بوده که هنوز اثرش مونده.ما اگه دست به پای کیروش بودیم ارزشش را داشت بهتره از اینکه دست به ....یه کروات دلال بشیم.
۷
فرهاد
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۴۱
تقصیر کی روش چیست که همه دنبال او هستند؟ رسانه های عربستانی از احتمال حضور کیروش در تیم ملی عربستان نوشتند چه ربطی به کیروش دارد؟ فکر کردید مانند برانکو است که هیچ پیشنهادی نداشته باشد؟ واقعا خیلی عقده ای هستید شما برانکو پرست ها که هنوز دست از سر کیروش برنمی دارید. از بودمیر چه خبر؟ چند تا گل برایتان زد؟
۹
کیروش کبیر بزرگترین سرمربی تاریخ ایران
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۴۷
بزارش توو یخ خبرنهار منفور خخخ.راستی اربابت از کجا پیشنهاد مربی گری داره؟!خخخ
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر