فهرست

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳

نفت تهران، بزرگ‌ترین شوخی تاریخ لیگ‌های ایران، به چیزی که سزاوارش بود رسید. با هنرنمایی وزارت نفت، مدیران سابق و فعلی و تمام اونهایی که به امید تقّی به توقّی خوردن هدایت این تیم رو یکی پس از دیگری پذیرفتند تا اگر شد، مفتخر باشند و اگر نشد، که خب شرایط تیم بد بوده.
آی اسپورت
2018-04-22 20:03:39
نظر دهید

۴ نظر
امیرعباس
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۵
خواب آشفته نفت!!!
۱
فقط
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۱۶
گل گفتی آی گل گفتی جواب عالی دادی...
sirvan.f
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
اصلا ربطی به وزارت و مدیریت بد و این داستانا نداره.نفت تا زمانی که لباس دومش ابی بود سقوط نمیکرد.خم میشد ولی نمیشکست ولی ازوقتی لباسش قرمز شد افتاد تو سراشیبی.میطلبه استاد گرانقدر علی مهریزی دارای مدرک PHD رنگ شناسی و سقوط از دانشگاه خمفورد بیاد یه صحبتی در این مورد داشته باشه.اقای طباطبایی شمام به جای این توییتای کارشناسی نشده برو از نزد استاد کسب فیض کن تا توییتات با کارشناسی همراه بشه
۳
ميلاد
يكشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۴۰
اينكه وزارت نفت با ميلياردها درامد نفتي حتي توان يك تيمداري ساده رو نداره توهين بزرگي به مردم ماست. حيف تيمهاي ريشه دار و قديمي مثل پاس و نفت و راه اهن كه چه بازيكنان بزرگي به فوتبال ما دادند. حالا اين سوال مطرحه كه چنين باشگاههايي با اين اوضاع اشفته چه دستاوردي براي ليگ برتر دارند و يا اصولا وجود اونها چه ضربه مهلكي به رده بندي بقيه تيمها در جدول و فوتبال پاك ميزنه. اين در كيفيت فني تيمهاي خوب هم تاثير مستقيم داره چون رقابت با چنين تيمهايي بازيكنان رو قطعا به مرز امادگي براي بازي در اسيا و تيم ملي نميرسونه و بيشتر جنبه بازي دوستانه داره. در نهايت كيفيت فوتبال ما ضربه ميخوره.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر