فهرست
خوش‌بینی پرسپولیسی‌ها؛ سروش برمی‎گردد؟
خوش‌بینی پرسپولیسی‌ها؛ سروش برمی‎گردد؟

خوش‌بینی پرسپولیسی‌ها؛ سروش برمی‎گردد؟

آی اسپورت - قرارداد یک ساله سروش رفیعی الخور قطر به پایان رسیده و او چند گزینه را پیش روی خود می بیند؛ رفیعی حالا پیشنهادهایی از یونان و بلژیک را مقابل خود می بیند که البته برای او چندان جذابیت ندارد و فصل گذشته پس از جدایی از پرسپولیس نیز رغبتی به این انتقالات نشان ندارد. دو گزینه دیگر رفیعی بازگشت به فوتبال ایران یا ادامه فوتبال در باشگاه های دیگر قطری است که پیشنهادات مالی مناسبی به او ارائه بدهند. در این بین مدیران باشگاه سپاهان از یک ماه پیش مذاکرات خود را با این هافبک ارزشمند آغاز کرده اند، اما هنوز در انتظار پاسخ رفیعی هستند. 

در سوی دیگر مدیران پرسپولیس به شدت خواهان بازگرداندن این چهره به جمع شاگردان برانکو هستند، اما بسته بودن پنجره نقل و انتقالات مهم ترین مانع در نهایی شدن این انتقال است و همین موضوع سبب می شود که ابهاماتی در این خصوص وجود داشته باشد. البته مدیران پرسپولیس با توجه به رایزنی هایی که داشته اند، امیدوار به پایان دادن محرومیت باشگاه و تعلیق حکم هستند ولی در صورتی که در این مسیر موفق نباشند، سروش می تواند نیم فصل را در تیم دیگر بازی کند و با پایان محرومیت پرسپولیس به این تیم بازگردد.

در نهایت حدس زدن این موضوع که به عنوان مثال باشگاهی مانند سپاهان حاضر به عقد قرارداد کوتاه مدت با رفیعی نیست، چندان دشوار نیست و در نهایت باید منتظر بمانیم و ببینیم که این هافبک ارزشمند که ویژگی های او باعث متمایز شدنش در پنجره نقل و انتقالات شده، کدامیک از مسیرهای اشاره شده در بالا را برای ادامه فوتبال حرفه ای خود برمی گزیند.

در سوی دیگر مدیران پرسپولیس به شدت خواهان بازگرداندن این چهره به جمع شاگردان برانکو هستند، اما بسته بودن پنجره نقل و انتقالات مهم ترین مانع در نهایی شدن این انتقال است و همین موضوع سبب می شود که ابهاماتی در این خصوص وجود داشته باشد. البته مدیران پرسپولیس با توجه به رایزنی هایی که داشته اند، امیدوار به پایان دادن محرومیت باشگاه و تعلیق حکم هستند ولی در صورتی که در این مسیر موفق نباشند، سروش میتواند نیم فصل را در تیم دیگری بازی کند و با پایان محرومیت پرسپولیس به این تیم بازگردد.

ورزش سه

۹ ۲  
آی اسپورت
2018-05-18 19:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پدرام
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
اختلافش با فولاد چی شد ؟؟؟

این مقاله خانم اشک ریز چی شد ؟؟؟
۴ ۱
محسن
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۰۲
فکر مقاله را تحویل کانون وکلا داده تا ببیند میشه از زیر نموده شدن در رفت!! شما نگران مقاله نباش،خودشان فهمیدند اب قطعه.شخصا دوست دارم مستنداتی!!! که در مقاله بود را به دادگاه تحویل دهد و بیشتر دوست دارم قلعه کاری کند که مادر بگرید! کوچولو،اگر مقاله بی قصد و غرض و مستند بود دلیلی برای حذف ان نبود!!! شما که نگران مقاله کذایی هستید،دلواپس برگزار نشدن کنفرانس وعده داده شده مدیر[تان] نیستید؟در مورد آن سوالی ندارید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر