فهرست
ادعای روز؛ در دهان برانکو حرف می‌گذارند
ادعای روز؛ در دهان برانکو حرف می‌گذارند

ادعای روز؛ در دهان برانکو حرف می‌گذارند

آی اسپورت – صحبت‌های روز گذشته برانکو ایوانکوویچ درباره استقلال کمی عجیب به نظر می‌رسید. او در حرف‌هایش به شکلی بی سابقه به باشگاه استقلال و سازمان لیگ تاخته بود. سرمربی کروات پرسپولیس به طور مشخص از لغو بازی استقلال در نیمه نهایی جام حذفی و همچنین محروم نشدن سرور جپاروف انتقاد کرده بود.

این مساله باعث شده مسئولان باشگاه استقلال واکنش نشان بدهند. حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال برانکو را مقصر نمی‌داند و می‌گوید: «شأن برانکو بالاتر از این مطالب است. او انسان با شخصیت و مورد احترامی است و می‌خواهیم که به حاشیه ورود نکند. برانکو برای ما فرد محترمی است و پاسخی به او نمی‌دهیم. دوست داریم برانکو در جایی که حضور دارد، موفق باشد. او مقصر نیست و مقصر افرادی هستند که برانکو را وادار به گفتن این حرف‌ها می‌کنند. ما از این افراد گِله داریم.»

 

 

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-01-03 15:38:00
نظر دهید

۳ نظر
بدنساز ۵۰۰ کیلویی
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
آره نباید حرف بزنه تا حقش رو بخوریم

پارسال یادتونه طاهری همین مواقع همچین کاری کرد و گفت می خواهند قهرمانی رو از پرسپولیس بگیرند. باعث شد تا عوامل کثیف فدراسیون و بخصوص فتاحی خبیث دست و پاشون رو جمع کنند.
آقا جوابش رو بیاین منطقی بدین
میگه چرا در هوای آلوده تر از روز استقلال ما بازی کردیم؟
چرا هر ۴ روز ما بازی کردیم ولی دیگران نباید بازی کنند؟
چرا کمال رو ۳ جلسه محروم کردید و جباروف رو نه؟
چرا تراکتوری ها به همه فحش دادن و کارهای تجزیه طلبانه کردند، ولی محروم نمی شوند، ولی ما محروم می شویم.
چرا سوشا برای شلوار باب اسفنجی محروم میشه، ولی قائدی مصونیت داره؟ راستی که کمالوند از شلوار سوشا بهتر بود؟
و نکته بعد: اون روشن رو ببین زر میزنه.


الکسی پلی یانسکی
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
با تشکر از پروفسور که خرج تاسیس شعبه دو نانوایی بنده در کیف را تقبل نمودند و نصف قرارداد را به من دادند
یه جوری میگه منطقی انگار سوالاش همه منطقیه
اولا که بازی استقلال رو مجبور بودن بندازن 4 شنبه چون در یک روز دو بازی در آزادی امکان انجامش نیست بخاطر کیفیت چمن و وقتی که روز بعد هوا بهتر نشد مجبور شدن بازیها رو برگزار کنند(عینا این اتفاق به صورت عکس سال قبل افتاد و استقلال در روزی که هوا بدتر بود بازی کرد)
ثانیا به چه زبونی باید به جماعت لنگ در هوا فهماند که تعویق بازی باید با رضایت دوطرف باشه و اصلا نفت بود که درخواست تعویق داد و استقلال هم موافقت کرد.بعد هم بخاطر خود همین تیم لنگ نفت آبادان مجبور شد در نیم فصل بازی کنه و عواقبش هم 4 تا خورد وگرنه اگر نفت مخالفت میکرد هفته هشتم باید سه روز بعد الهلال با نفت آبادان بازی میکردید.
ثالثا فیلم بازی رو ببینید خود جبارف هم اون لحظه عمدی نداشت و فشاری روی کمد بازیکن نیاورد و از روش پرید و اصلا در بدترین حالت یک حرکت خشن تو بازی بود و با لگد زدن به تابلو تبلیغاتی و بی اخلاقی خیلی فرق داره(اینجوری باشه اون بازیکن پیکان که روزبه رو اونجوری داشت مصدوم میکرد باید از فوتبال خدافظی کنه)و تازه فعلا که محرومه و همه هم میدونن که باند لنگی فدراسیون قطعا نقشه های شومی براش دارند.
رابعا چندهزار آدم به قومیت یک قوم ایرانی بدترین فحشارو دادید توقع دارید قدردانی بشه ازتون؟
اونجا که سه یازیکن استقلال رو بخاطر همراهی نکردن تیم امید که اوج بی قانونی بود محروم کردن و اصلا فیفادی نبود چرا آقای پروفسرت از همه چی راضی بود؟
خدایا شکرت که حتی 14 امتیاز هم ببرشون بالاتر بازهم با همه تدبیر و امید حکومت از سرورشون میترسن
۳
2
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
یعنی چی؟یعنی یه سرمربی حق نداره از حق تیمش دفاع کنه؟پرسپولیس یک روز بیشتر استراحت میخواست اجازه ندادن حالا چی شد بازی که قرار بود 11 دی برگزار بشه عقب انداختن؟فقط پرسپولیس باید 4 روز 4 روز بازی میکرد؟چرا کامیابی نیا به خاطر لگد به تابلوی تبلیغاتی باید محروم میشد اما همه چشم شون رو روی خطای خطرناک جباروف بستن؟تماشاگرای پرسپولیس توهین کردن و محروم شون کردید چرا از توهین ها و هتاکی های تراکتوریا گذشتین؟یعنی بردن پرچم یه کشور دیگه و شعار خلیج عربی موردی نداشت؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر