فهرست
سپاهان-پدیده مشهد؛ فینال نیم‌فصل اول
سپاهان-پدیده مشهد؛ فینال نیم‌فصل اول

سپاهان-پدیده مشهد؛ فینال نیم‌فصل اول

آی اسپورت - نتیجه دیدار سپاهان و پدیده نقش به سزایی در تعیین قهرمان لیگ دارد.پدیده در صورت پیروزی در این بازی تا حد زیادی تکلیف قهرمان نیم فصل را مشخص می‌کند.پیروزی سپاهان مقابل پدیده این دو تیم را هم امتیاز و وضعیت تعیین قهرمان نیم‌فصل را پیچیده‌تر می‌کند.

پدیده و سپاهان فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشتند و اکنون با شایستگی در این جایگاه جای گرفته‌اند.پدیده، تیم شگفتی‌ساز این فصل از رقابتهای لیگ با ۲۹ امتیاز در رده اول است.این بهترین عملکردی است که تیمی در تاریخ لیگ برتر در ۱۲ بازی نخستش در لیگ داشته است. سپاهان نیز از آغاز لیگ مشخص بود که اسبش را برای قهرمانی زین کرده و با ۲۶ امتیاز در رتبه دوم جای دارد.

دیدار این دو تیم  تقابل رکورددار پیروزی در لیگ یعنی پدیده با تیم شکست‌ناپذیر مسابقات یعنی سپاهان است.سپاهان با ۲۵ گل زده بهترین خط حمله مسابقات را دارد و در ۳ بازی قبلی خانگی خود در هر بازی حداقل ۳ گل زده است. پدیده نیز در ۴ بازی گذشته گلی دریافت نکرده است و در هر ۴ بازی به پیروزی رسیده است.

سپاهان در این بازی مهره کلیدی خود، استنلی کی‌روش که عنوان آقای گلی لیگ و بهترین بازیکن لیگ براساس نمرات سایت نود در اختیار دارد را به دلیل محرومیت به همراه نخواهد داشت.این مهاجم بلندقامت برزیلی جایگاه ویژه‌ای در تفکرات امیر قلعه‌نویی دارد.این بازیکن از زمانیکه در فصل پیش مجوز بازی در لیگ ایران را دریافت کرده به جز ۲ دیدار که محروم و مصدوم بوده در همه بازیها (۳۳ بازی) در ترکیب اصلی بوده و در ۳۲ بازی تا پایان مسابقه در زمین حضور داشته است.حال باید دید امیر قلعه‌نویی در این بازی حساس در غیاب عصای دست خود چه خواهد کرد

این بازی تقابل یحیی گل‌محمدی با امیرقلعه‌نویی است.یحیی گل‌محمدی در ۵ مصاف گذشته برابر پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر موفق به پیروزی نشده است.این دو مربی، موفق‌ترین مربیان تاریخ لیگ برتر در ۱۵ دقیقه پایانی بازیها هستند اگر تماشای بازی تا اواسط مسابقه را از دست دادید حتما دیدن ۱۵ دقیقه پایانی را از دست ندهید که سابقه این مربی نشان می‌دهد که باید این دقایق بسیار دیدنی و جذاب باشد.

رتبه در جدول

سپاهان:۲

پدیده:۱

۵ بازی آخر در لیگ

سپاهان:مساوی،برد،برد،برد،برد

پدیده:برد،برد،برد،برد،مساوی

بهترین بازیکن:

سپاهان:استنلی کی روش با نمره ۲.۵۹

پدیده:محمدرضا خلعتبری با نمره ۲.۷۳

۳    
آی اسپورت
2018-11-30 00:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر