فهرست
برونو فرناندس بازیکن سال منچستریونایتد شد
برونو فرناندس بازیکن سال منچستریونایتد شد

برونو فرناندس بازیکن سال منچستریونایتد شد

آی اسپورت - برونو فرناندس ستاره پرتغالی که از ماه ژانویه به منچستریونایتد پیوسته به عنوان بهترین بازیکن سال این تیم انتخاب شد. بازی‌ساز پرتغالی با اینکه تنها 9 ماه از حضور او در این تیم می گذرد عنوان بازیکن سال را به خود اختصاص داد.

برونو فرناندس از اسپورتینگ لیسبون به یونایتد پیوسته است. درخشش او با پیراهن شیاطین سرخ نقش مهمی در بهبود روند نتیجه گیر‌ی یونایتد و کسب سهمیه حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان داشته. شاگردان سولسشر با درخشش فرناندس موفق شدند فصل گذشته هم رتبه سوم لیگ برتر را بدست بیاورند.

فرناندس با پیشی گرفتن از آنتونی مارسیال توانست عنوان بهترین بازیکن سال را به خود اختصاص دهد. بازیکن سال منچستریونایتد هر سال با رای گیر‌ی از هواداران این تیم معرفی می‌شود. بعد از فرناندس، آنتونی مارسیال و مارکوس راشفورد به ترتیب در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

ستاره پرتغالی به وبسابت باشگاه گفت: " شکی نیست که هر کس دوست دارد برای تیم و باشگاه و هواداران جام بدست بیاورد ولی من از جوایز فردی هم خیلی خوشحال می شوم. از بابت این جایزه واقعاً خوشحالم و دلم می خواهم در آینده علاوه بر این جایزه افتخارات زیادی برای باشگاه و هواداران بدست بیاورم چون معتقدم آنها استحقاقش را دارند".

۱    
آی اسپورت
2020-09-18 13:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر