فهرست
توافق فکری با استقلال؛ امشب
توافق فکری با استقلال؛ امشب

توافق فکری با استقلال؛ امشب

آی اسپورت - سرمربی مستعفی نساجی مازندران بعداز آنکه استعفای خودش را به صورت رسمی و کتبا شب گذشته تقدیم هیات مدیره این باشگاه کرد، امروز به سازمان لیگ رفت و روند فسخ یک طرفه قراردادش را پیگیر شد.

فکری صبح امروز هم به ساختمان باشگاه استقلال رفت تا نشست نهایی را با احمد مددی سرپرست مدیرعاملی این باشگاه برگزار کند. اگرچه فکری بعد از این جلسه اصرار داشت که هنوز توافق کامل حاصل نشده اما او را باید سرمربی آبی های پایتخت در لیگ بیستم بدانیم. از طرفی محمود فکری قرار است عصر امروز در نشستی با اعضای هیات مدیره باشگاه حضور یابد و درخواست هایش را مطرح کند. همچنین خواسته های هیات مدیره نیز از او مشخص شود. در چنین شرایطی احتمالا در جلسه امروز قرارداد همکاری فکری با استقلال به طور کامل به امضا می رسد و او رسما هدایت آبی های پایتخت را برعهده خواهد گرفت.

این اتفاقات در حالی رخ داده که مدیران نساجی همچنان به این انتقال راضی نیستند. آنها برای صدور رضایتنامه فکری خواهان دریافت مبلغی از استقلال شده بودند و از طرفی خواستند که مدیران باشگاه آبی پوش با خودشان وارد مذاکره شوند اما استقلالی ها برای آنکه پولی بابت رضایتنامه فکری پرداخت نکنند همه چیز را به این مربی سپردند و از او خواستند خودش برای جدایی از نساجی اقدام کند.

با این حال مدیران نساجی نسبت به این موضوع ناراحتند و بی تردید در صورتی که فکری قراردادش را با آبی ها امضا کند به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت خواهند کرد. اتفاقی که می تواند حواشی جدیدی را برای محمود فکری و باشگاه استقلال به وجود آورد. البته فکری رسما اعلام کرده که خودش مبلغ رضایتنامه اش را پرداخت می کند و برای این کار حتی اگر لازم باشد خانه اش را هم می فروشد.استقلالی ها تاکنون دو بازیکن یعنی رشید مظاهری و بابک مرادی را بعد از فسخ یک طرفه آنها با باشگاه های قبلی به خدمت گرفتند و حالا اگر فکری نیز قراردادش را امضا کند، چنین شرایطی را پیدا خواهد کرد.

البته طبق قوانین در صورتی که مدیران نساجی سرمربی جدید خود را برگزینند، یعنی با جدایی فکری موافقت کردند و این می تواند در دستگاه های قضایی فدراسیون فوتبال فقط یک جریمه نقدی سنگین برای این مربی در پی داشته باشد. با همه این تفاسیر امروز فکری قراردادش را با استقلال می بندد و رسما هدایت آبی های تهرانی را برعهده می گیرد.

     
آی اسپورت
2020-10-07 18:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر