فهرست
نقشه کی‌روش برای مهار رونالدو؛ قدرت تیمی!
نقشه کی‌روش برای مهار رونالدو؛ قدرت تیمی!

نقشه کی‌روش برای مهار رونالدو؛ قدرت تیمی!

آی اسپورت – خبرنگاران پرتغالی شبکه یک کشور پرتغال با حضور در تمرینات امروز تیم ملی ایران با کارلوس کی‌روش گفتگو کردند. سرمربی تیم ملی ایران در این مصاحبه درباره بازی دوشنبه شب ایران و پرتغال و حضور کریستیانو رونالدو در این بازی حرف زد. صحبت‌های کی‌روش را بخوانید:

داور آمریکای جنوبی به سمت اسپانیا غش کرده بود!

من نمی‌دانم که چرا به صورت کاملا تصادفی مسابقات تیم اسپانیا را داورهایی از آمریکای جنوبی اسپانیولی‌زبان سوت می‌زنند. هیچ وقت داوری انگلیسی‌زبان برای مسابقات اسپانیا انتخاب نمی‌شود. این موضوع در بازی دیروز کاملا به سود اسپانیا بود و بازیکنان آنها مدام بالای سر داور در حال صحبت کردن و تاثیرگذاری روی تصمیمات او بودند. در نتیجه با وجود اینکه هر دو تیم ١٤ بار مرتکب خطا شدند، بازیکنان من دوبار کارت زرد دریافت کردند و در مقابل اسپانیا بدون کارت زرد از زمین خارج شد. ویدئو چک هم فقط علیه ایران استفاده شد، مثلا در صحنه‌ای که دیگو کوستا با دروازه‌بان ما درگیر شد هیچ خبری از VAR نبود. این مسائل همیشه وجود دارد و انگار که زمین به یک سمت (به نفع اسپانیا) سنگین‌تر است.

خیلی‌ها چشم دیدن ایران با این قدرت را ندارند

خیلی‌ها می‌خواستند که ما به اینجا نرسیم. اما ما با تلاش و زحمات فراوان به این مرحله رسیده‌ایم. کمتر کسی برای ایران شانسی قائل بود، حتی آرزوی صعود ایران به مرحله بعد برای خیلی‌ها غیرقابل باور بود. ما برای رسیدن به آرزوهای‌مان جنگیدیم و تاثیر داشتن این آرزوی بزرگ، قوت قلب ما می‌باشد.

با اتکا به قدرت تیمی جلوی رونالدو قد علم می‌کنیم

از من می‌پرسید که چه برنامه و راه حلی برای مهار رونالدو دارم؟ شاید جادوئی‌ترین روش این باشد که (با خنده) فرناندو سانتوس رونالدو را در ترکیب تیم قرار ندهد. این البته (با خنده دوباره) ریسکی هست که بعید می‌دانم سانتوس انجام دهد. شاید نکته چشم‌نواز بازی پرتغال و ایران رویارویی بازیکنان سوپرجنگنده و سوپرفداکار تیم ایران برای متوقف کردن رونالدوی سوپر بازیکن باشد.

گزارشگر پرتغالی خبر خود را اینگونه به اتمام رساند: «کل دنیا می‌دانند که رونالدو چه توانایی‌هایی دارد، اما در تیم مقابل، یک پرتغالی به خوبی می‌داند که رونالدو چه ضعف‎هایی دارد.»

ورزش 3

۴    
آی اسپورت
2018-06-22 14:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر