فهرست
گزارش ویژه: حامیان ورزشی روحانی و رئیسی
گزارش ویژه: حامیان ورزشی روحانی و رئیسی

گزارش ویژه: حامیان ورزشی روحانی و رئیسی

آی اسپورت - انصراف محمدباقر قالیباف و اسحاق جهانگیری، انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را به دو قطبی روحانی و رئیسی تبدیل کرده است. این بار حضور چهره‌های ورزشی در انتخابات، پررنگ‌تر از همیشه شده و آن‌ها به صورت کاملا علنی از کاندیدای مورد نظرشان حمایت می‌کنند. اولین چهره ورزشی که وارد بحث انتخابات شد، علی کریمی بود که حمایت محکمی از حسن روحانی داشت. دایی، قلعه‌نویی، منصوریان، رحمتی، سیدجلال و بسیاری از ورزشی‌های غیر فوتبالی مثل بهداد سلیمی و کیمیا علیزاده هم راه آن‌ها را ادامه دادند.

در روزهای گذشته، ورزشی‌های طرفدار ابراهیم رئیسی هم در حمایت از او وارد عرصه شده‌اند. کمیل قاسمی، نایب قهرمان المپیک ریو مهمترین چهره حامی رئیسی محسوب می‌شود و هنوز کسی از بین فوتبالی‌ها رقیب اصلی روحانی را حمایت نکرده است.

این لیست، بر اساس اخبار منتشر شده در خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های رسمی، لیست مهمترین حامیان ورزشی روحانی و رئیسی در انتخابات اخیر را نشان می‌دهد. چهره‌هایی که نگران از آینده کشور، به سمت یکی از دو کاندیدای اصلی ریاست جمهوری متمایل شده‌اند.

لیست حامیان روحانی و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری
لیست حامیان روحانی و رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری

۱۲ ۱۲  
آی اسپورت
2017-05-17 16:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
رای ما رییسی قهرمان
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۴۰
همونطور که مشت نمونه خروار است
در این لیست ها هم معلومه
بی غیرت ها یونجه مداران سبز اصلاح طلب و اونایی که هنوز نمیدونم که به طور یقین باباشون کیه همه به تعفن بنفش رای میدند تا دوباره کشور را غرق بی عفتی کنند و به جای ایستادگی و جنگ با دشمنان دست دوستی به سوی اونها دراز کنند
از این طرف با غیرت های مومن که خواستار نابودی استکبار و مقاومت در برابر فتنه گران منطقه ای اونا هستند به رییسی قهرمان رای میدند
محسن هوادار فوتبال
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
شما اگه به قول خودت غیرت داری و می خوای با استکبار بجنگی ....تشریف مبارک و ببر سوریه اونجا بجنگ ....نه اینکه تو فضای مجازی سخنرانی کنی...
amir
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۷:۱۷
داداش.
رییسی رئیس جمهور شه هفته بعد ایران تو خاک و خونه. تو آشوبه
محسن
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
رییسی قهرمان؟!!!قهرمان چی؟کجا بوده؟ اهان رشته دکل نوردی! شاگرد شما بوده؟اقا تبریک میگم.
مهدی
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
قهرمان جون اگه مال یه کشور دیگه بودی به نظری که داری میخندیدم و میگفتم این بابا می خواد به کسی رای بده که نه سواد درست حسابی داره نه پرونده روشن و احتمالا به کسی داره رای میده که می خواد کشورشو به جنگ و تحریم های جدید بکشونه ولی بدبختانه داریم تو یه کشور زندگی میکنیم وبا شما ها شدیم 80 میلیون
رضا
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
این که رئیسی رئیسی میکنه همونیه که با کامنتهای مختلف به همه توهین میکنه، اگه طرفدار رئیسی نبود تعجب داشت. به هر حال چه پرسپولیسی چه استقلالی چه تراکتوری چه سپاهانی چه هر ایرانی دیگه جلو به قدرت رسیدن افرادی که مثل این بنده و هم فکراشون از توهین کردن به بقیه برای سود خودشون رو میگیرن.
السا
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
عزیز محمدی متحجر و باعث و بانی منشور اخلاقی حامی روحانیه؟ جالبه که اصولگرای فوتبالی میانه روی سیاسی شده!
۷
امید
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
یعقوب کریمی هم طرفدار روحانی هست !
۸
كميل قاسمي
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۸:۴۳
احتراما اينجانب كميل قاسمي دارنده مدال هاي نقره و برنز كشتي آزاد المپيك هرگونه حمايت از نامزدهاي محترم انتخابات رياست جمهوري را تكذيب مي كنم.
به اميد حضور تمامي مردم عزيز در انتخابات رياست جمهوري در ٢٩ ارديبهشت ماه و سرافرازي ايران.
@iranwrestlingfederation
امید
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۰۱
ماشااله کمیل،
۶
امید
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
کاوه رضایی عزیز نیز به جمع حامیان روحانی اضافه شد ! کردهای عزیز منتظر چی هستید دیگه :)))
امید
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۵۱
در ضمن من پرسپولیسیم ولی ! اینو بدونین فوتبال و طرفداری خیلی مسائل خردتری نسبت به این مسائل هستن ! پس ماشالا علی کریمی منصوریان دایی رحمتی سید جلال کاوه رضایی بیرانوند یعقوب کریمی ! قرمز و ابی جمع میشویم و بنفش را میسازیم برای اینده ای بهتر :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر