فهرست
چرا کی‌روش زیاد از قدوس استفاده نکرد؟
چرا کی‌روش زیاد از قدوس استفاده نکرد؟

چرا کی‌روش زیاد از قدوس استفاده نکرد؟

آی اسپورت - سامان قدوس با وجود اینکه یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم ملی بود اما خیلی کم از سوی کارلوس کی‌روش به بازی گرفته شد. او در این جام در مجموع 29 دقیقه برای تیم ملی به میدان رفت و به نظر این سهم کافی برای توانایی‌های سامان از 270 دقیقه بازی ایران در جام جهانی نیست. او در اولین بازی تیم ملی برابر مراکش در دقیقه 85 به جای علیرضا جهانبخش  به بازی آمد و تاثیرگذاری‌اش یک گل بود. او در آخرین دقایق بازی یک خطای عالی در گوشه هجده قدم گرفت و سانتر حاج‌صفی تبدیل به تنها گل ایران شد.

در بازی دوم برابر اسپانیا نیز در دقیقه 86 به جای وحید امیری به میدان آمد و در سومین بازی کمی زودتر و از دقیقه 70 بار دیگر جانشین جهانبخش شد. شش دقیقه بعد از حضورش و فشاری که از سمت راست روی دروازه پرتغال آمد صاحب یک ضربه پنالتی شدیم و تک‌گل‌مان را زدیم. او روی شانس بزرگ و آخرین شوت به دروازه ایران در جام جهانی نیز نقش اصلی را داشت.  او ضربه سر آزمون را با یک استپ فوق‌العاده به فضای مناسب برد تا از آن شوت‌های خاص خودش بزند اما ضربه او به دفاع برخورد کرد و به طارمی رسید و آن فرصت استثنائی صعود به مرحله بعدی جام جهانی از دست رفت.

قدوس با وجود تنها 29 دقیقه بازی در جام جهانی در بازگشت به سوئد و در سه بازی پیاپی توانست 4 گل برای تیم باشگاهی‌اش به ثمر برساند و با 8 گل در صدر جدول گلزنان سوئد قرار بگیرد. او می‌تواند در پایان این فصل از رقابت‌های باشگاه‌های سوئد یکی از مهره‌های جذاب نقل و انتقالات اروپا باشد. سامان اگر در جام جهانی بیشتر بازی می‌کرد شاید تیم ملی ایران در بخش تهاجمی بهتر می‌توانست عمل کند همانطور که او در 29 دقیقه حضورش در ترکیب تیم ملی در مجموع سه بازی روی سه شوت تیم ملی به سمت دروازه حریف نقش اساسی داشته است. شاید اگر آن ضربه عالی او که به طارمی رسید در آخرین دقایق بازی با پرتغال تبدیل به گل می‌شد و تیم ملی به مرحله بعد می‌رفت قدوس می‌توانست نقش بیشتری در ترکیب تیم کی‌روش پیدا کند.

ورزش 3

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-07-22 17:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
رضا
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۴
کیروش از قدوس زیاد استفاده نکرد چون یکی مثل خلیل آزمون نداشت که به برانکو فحش بده. اگه قدوس چند تا فحش رکیک به برانکو میداد هر سه تا بازی رو فیکس بود. بعد جام جهانی هم خلیل آزمون که دیده بود تاکتیکش جواب داده دوباره به برانکو توهین کرد و پسرش رو برای جام ملتهای آسیا فیکس کرد
قرمزترین پسر دنیا
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۳۵
چون کیروش مربی نیست. چون دلاله
بابک
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
واقعا اعصابم خرد میشه وقتی یادم میاد ازمون فیکس تیم ملی بوده!!!
فرهاد
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
چراهای زیادی هست . چرا دژاگه ،خانزاده ، قوچی ، عابدزاده ، و حتی قلی زاده مصدوم رو با خودش همراه کرد ولی سید جلال ، انصاری ، ووریا ، کاوه رضایی، سید حسینی رو که به کارش بهتر میخورد رو نبرد ؟ قدوس که جای خود دکور برده بود . تنها دلیلش آشوب انداختن تو پرسپولیس و استقلال و لجبازی با شفر و برانکو بود . متاسفانه در جام ملتها هم باز بازیکنان لیگ رو نادیده میگیره و کماکان اونهایی رو که مدح اونو میگن و گروگان هستن مد نظرش هست. امیدوارم اگه ماندگار شد ، این بچه بازی رو کنار بذاره . در غیر اینصورت بد جوری هواداران و سرمربی های تیمها رو مقابل خودش قرار میده .
mohamad ho3in
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
چون مربی نیست وبزاره یکی مثل سردار همیشه تو ترکیب باشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر