فهرست
ستاره تازه وارد آماده جدایی از چلسی
ستاره تازه وارد آماده جدایی از چلسی

ستاره تازه وارد آماده جدایی از چلسی

آی اسپورت - عملکرد درخشان تیمو ورنر در سال های اخیر در ترکیب لایپزیش باعث شد بسیاری از تیم های بزرگ اروپا برای خرید این ستاره جوان اقدام کنند. اگرچه در ابتدا به نظر می رسید لیورپول مقصد بعدی تیمو ورنر باشد، اما در نهایت این آبی های لندن بودند که موفق به جذب این بازیکن شدند.

با این وجود ستاره آلمانی تیم در این فصل از فرم فوق العاده خود دور بوده و به نوعی نتوانسته انتظارات هواداران چلسی را برآورده کند؛ این در حالی است که به نظر می‌رسید ورنر بعد از انتقال به استمفوردبریج به گلزن اول چلسی تبدیل شود اما این بازیکن در 27 بازی در لیگ برتر انگلیس تنها پنج گل برای آبی های لندن به ثمر رسانده است.

از طرفی بعد از برکناری فرانک لمپارد از هدایت چلسی و روی کار آمدن توماس توخل اوضاع کمی برای ستاره آلمانی بهبود یافته است اما در عین حال Football Insider یک ادعای عجیب را در رابطه با تیمو ورنر مطرح کرده است. این منبع مدعی شده مهاجم آلمانی که روزهای خوبی را در استمفوردبریج پشت‌ سر نمی‌گذارد حالا آماده ترک چلسی است و اصلا بعید نیست که در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو راه او و باشگاه انگلیسی خیلی زود از یکدیگر جدا شود.

 

 

۱    
آی اسپورت
2021-03-11 18:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر