فهرست
افسوس برای تن‌کاته و تیمش؛ سوت پایان
افسوس برای تن‌کاته و تیمش؛ سوت پایان

افسوس برای تن‌کاته و تیمش؛ سوت پایان

آی‌اسپورت- شاید وقتی ما نینگ داور بازی پرسپولیس سوت پایان بازی را زد همه اتفاقات گذشته را در ذهن‌شان مرور کردند؛ مروری که برای بازیکنان پرسپولیس خوشحال کننده و برای بازیکنان الجزیره به طبع ناراحت کننده بود.

تن‌کاته شاید بعد از گل اول پرسپولیس ناراحت‌ترین فرد در ورزشگاه بود. او که حسینی را در کنفرانس خبری پیش از بازی به تمسخر سوپرمن خوانده بود و مدعی بود که آنها با وجود حسینی باز هم همان تیم زهردار بازی رفت هستند؛ اما با آغاز بازی حرف‌های مرد هلندی به واقعیت تبدیل نشد. حسینی به خوبی در دفاع عمل می‌کرد و ضد حملات تیم اماراتی را به آسانی خنثی می‌کرد. اولین گل پرسپولیس که زده شد الجزیره‌ای‌ها با فشار زیادی شروع به حمله کردند. حسینی بر روی اولین توپ به خوبی اثر گذاشت و حمله دفع شد ولی در حمله دوم رومارینیو ضربه را به خوبی از بین پاهای حسینی عبور داد وتوپ وارد دروازه شد تا ورزشگاه آزادی برای دقایقی به سکوتی کتابخانه‌ای دچار شود. پرسپولیس باز هم ریتم بازی را به دست گرفت تا سرانجام سانترهای پرسپولیس نتیجه داد و در شلوغی محوطه جریمه حسینی در دقیقه هشتاد و نه با ضربه روی پا توپ را به تور دروازه خصیف بچسباند و خودش با تماشگران به شادی بپردازد و تن‌کاته فقط آه بکشد.

وقتی در دقیقه شصت و سه توپ به تور دروازه الجزیره چسبید فقط یک مرد از ته دل فریاد می‌کشید. احمد نوراللهی ضربه خودش را محکم به تور دروازه خصیف چسباند تا در ذهن ما و خودش، گلش به سایپا و فلاح زاده بار دیگر نقش ببندد تا بار دیگر نقش ببندد؛ گلش در فصلی که پرسپولیس جذاب‌ترین بازی‌هایش را در لیگ انجام می‌داد. یادمان آمد که او چه قدر در یک سال گذشته زجر کشید تا ما بگوییم چه خوب که نیم‌فصل پارسال به سربازی رفت تا الان برای ما گل بزند.

یک نفر، سوت پایان که به صدا در می‌آمد به این فکر می‌کرد کاش خودش را وارد بازی روانی با بازیکنان پرسپولیس نمی‌کرد. سالم رشید در هر صحنه از بازی برای جنگ روانی حاضر بود؛ توپ را پنج متر جلوتر می‌کاشت، اوت را دیر پرتاب می‌کرد، در هر صحنه خودش را به مصدومیت می‌زد، همه جا برای تلف کردن وقت حاضر بود؛ وقتی از سرش خون می‌آمد برای اتلاف وقت با داور مجادله می‌کرد که در زمین بماند ولی وقتی توپ در دقیقه هشتاد و نه با شوت حسینی گل شد، فقط دستانش را روی زانوهایش گذاشت، تسلیم شد و فقط افسوس خورد.

۲۳ ۱  
آی اسپورت
2018-05-14 23:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Amirhossein dehghani
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۰۷
Perfect
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر