فهرست
مورد عجیب کاشیما؛ پنج بازی در 17 روز
مورد عجیب کاشیما؛ پنج بازی در 17 روز

مورد عجیب کاشیما؛ پنج بازی در 17 روز

آی اسپورت – کاشیما آنتلرز پیش از سفر به تهران و برگزاری بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا توانست کاشیما ریسول را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد. سه‌شنبه در هفته سی و یکم جی لیگ کاشیما آنتلرز که بیشتر از بازیکنان ذخیره‌اش سود می‌برد، موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ کاشیوا ریسول، تیم رده هفدهم را شکست دهد تا با روحیه بالایی به تهران سفر کند. کاشیما به فاصله کمی از بازی رفت با پرسپولیس هم در لیگ ژاپن به میدان رفت و سرزو اوزاکا را با یک گل شکست داد.

بازی شنبه کاشیما مقابل پرسپولیس پنجمین بازی این تیم ژاپنی در 17 روز خواهد بود که برنامه بسیار فشرده‌ای است. این در حالی است که سازمان لیگ بازی این هفته پرسپولیس را لغو کرد تا این تیم بتواند برای بازی برگشت استراحت کافی داشته باشد. کاشیما پنجشنبه با پرواز چارتر به تهران سفر می‌کند تا شنبه در ورزشگاه آزادی به میدان برود. این تیم توانسته سه بازی آخرش را ببرد و در شش بازی آخرش بدون شکست بوده. 

 

ایران ورزشی 

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-11-07 13:00:00
نظر دهید

۳ نظر
حمید پرسپولیسی
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۳۹
اولا کاشیما از نقل و انتقالات محروم نبوده و اندازه دوتا تیم بازیکن داره. دیروز هم با تیم دومش بازی کرد و 11 نفر اصلی استراحت کردن بازیه قبلشون در لیگ ژاپن هم همینطور بود
دوما همین الان بازی کیسه با پدیده را بخاطر ناآمادگی کیسه خیلی راحت لغو کردن حداقل پرسپولیس میتونه بهونه کنه که در فینال آسیا بازی داره ولی کیسه چطور؟
امین آبی پررنگ
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
مورد عجیب پرسپولیس، دوبازی در سی روز.
تیم حکومتی هم نیستن اصلا خخخخخخخخ
۴
کامنت
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۸:۲۸
کجاش عجیبه ؟ اینکه پرسپولیس بازی نمیکنه عجیبه ! ژاپنیا تیم حکومتی و سوگلی ندارن که همه بازیاشو بر خلاف قانون به تعویق بندازن !!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر