فهرست
بازگشت خاطیان قرمزها؛ جریمه فقط کسر از قرارداد
بازگشت خاطیان قرمزها؛ جریمه فقط کسر از قرارداد

بازگشت خاطیان قرمزها؛ جریمه فقط کسر از قرارداد

آی اسپورت- کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس دو بازیکن خاطی این تیم را به کسر بخشی از قرارداد محکوم کرد. جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای رسیدگی به درگیری گادوین منشا و فرشاد احمدزاده ساعتی پیش در باشگاه پرسپولیس برگزار شده و نتیجه  آن مشخص شد. در این جلسه گرشاسبی مدیرعامل باشگاه، پیروانی مدیر تیم برای گزارش اتفاق و جعفرکاشانی، حاجی بیگی و ظفرقندی به عنوان اعضای کمیته انضباطی حضور داشتند. احمدزاده و منشا که قبلا هم عذرخواهی کرده بودند در جلسه کمیته انضباطی باشگاه هم ابراز شرمندگی کرده و از مسئولان باشگاه، کادرفنی و هواداران هم عذرخواهی کردند. در نهایت مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند براساس مفاد قرارداد مبلغی از قرارداد این دو بازیکن را کسر کنند که بین ۱۰ تا ۲۰ درصد خواهد بود که بخشی از آن قطعی و بخشی تعلیقی خواهد بود. به این ترتیب دو بازیکن خاطی پرسپولیس از جلسه آینده در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهند شد.

وبسایت نود

 

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-01-06 20:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
جریمه فقط کسر از قرارداد؟!تعجب داره؟! میخواستید چیکار کنیم یه دست و یه پاشونو هم قطع کنیم ۳ ماهم زندانی با ۶۰ ضربه شلاق؟
کدوم باشگاهی جز پرسپولیس اونقدر بزرگ بوده و هست که شب بازی مهمش در نبود نیمی از تیمش باز هم ۲بازیکن فیکس تیم رو به خاطر بی انضباطی کنار بذاره؟ جای این شامورتی بازی ها ۲تا مقاله در تحسین این حرکت سرمربی بزرگ پرسپولیس قرار میدادید تا بقیه هم یاد بگیرن .
۵
قاطعیت خالیفسور
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
قاطعیتت تو حلقم
تختخواب ۴ نفره!!
شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
کمال و محسن دیروز اصلا خودشون نبودن، تمرکز نداشتن، انگار فکرشون مغشوش بود.
کمال گفته؛ (از این مکتوب دانستم که دلدارم غمی دارد،،چو زلف خود،شبی تاریک و روز درهمی دارد.) محسن هم گفته؛ (نه راهم داد در کویش،نه بنشانده به پهلویش،،مگر چون چشم آهویش به دل از من رمی دارد.) منشاء هم گفت انگار کتک میخواهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر