فهرست
بیرانوند: تا 2 روز توی کما بودم
بیرانوند: تا 2 روز توی کما بودم

بیرانوند: تا 2 روز توی کما بودم

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند هنوز در شوک دربی است. به قول خودش هضم این که پرسپولیس به آن شکل به استقلال باخت سخت است. اما بیرانوند در مصاحبه با خبر ورزشی قول جالبی به هواداران تیمش داده است:

-باور نمی‌کنید 2 روز توی کما بودم. اصلاً حال و روز خودم را  نمی‌فهمیدم. به شدت ناراحت و عصبی بودم. البته همه بازیکنان پرسپولیس این‌طور بودند اما به هر حال باید خودمان را جمع‌ و جور کنیم. ما بازی حساسی با سپاهان داریم و به همین خاطر نمی‌شود آن شکست تلخ و غم و غصه‌ها را کش داد هر چند هنوز هم باورم نمی‌شود به استقلال باخته‌ایم... عمیقاً هواداران پرسپولیس را درک می‌کنم. می‌دانم آن روز و حتی روز بعد از آن چه کشیدند.

-کاش به جای حرف زدن می‌شد دست تک‌‌تک هواداران پرسپولیس را به نشانه عذرخواهی می‌بوسیدم. اگر می‌شد این کار را می‌کردم. عذرخواهی هم برای آنها کم است. شرمنده‌ام و ان‌شاءا... بتوانم جبران کنم. به هواداران پرسپولیس می‌گویم سرتان را بالا بگیرید. قول می‌دهیم پرچم پرسپولیس را آخر فصل بالا ببریم. ما هنوز صدرنشین هستیم و پرسپولیس با یک باخت خراب نمی‌شود. همان‌طور که بارسلونا با وجود شکست 4 بر صفر مقابل پاری‌سن‌ژرمن خراب نشد. بارسا بارساست و پرسپولیس هم پرسپولیس است و خراب نمی‌شود. البته می‌دانم فراموش کردن باخت شهرآورد برای هواداران سخت است. خاک پای همه‌شان هستم.

-سپاهان هم تقریباً شرایطی مثل ما دارد. آنها هم هفته گذشته شکست تلخی برابر ماشین‌سازی در خانه تجربه کردند و با همه وجود به استادیوم آزادی می‌آیند. ما هم باید برای جبران باخت شهرآورد و شاد کردن دل هواداران وارد زمین ‌شویم و فکر می‌کنم بازی پرگل و خوبی شود. ان‌شاءا... که محمد انصاری می‌‌رسد. همه می‌دانند سیدجلال و کمال چه مهره‌های تأثیرگذاری هستند ولی بچه‌های تیم‌ هم‌قسم شدند پنج‌شنبه جبران کرده و اجازه ندهند فاصله حریفان با ما کمتر شود. می‌دانم هواداران ما شرایط سختی را پس از شهر‌آورد تجربه کردند اما امیدوارم دوباره به استادیوم بیایند و ما را حمایت کنند. این روزها به شدت نیازمند حمایت دلگرم کننده آنها هستیم.

  ۲  
آی اسپورت
2017-02-16 13:10:00
نظر دهید

۲ نظر
محمود
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۹
سلام آقای بیرانوند،من به عنوان طرفدار استقلال معتقدم در فوتبال نتایج گوناگونی رقم میخوره،به عنوان یه هوادار میگم که بازی برد و باخت داره وباید همیشه به آینده امیدوار بود


۱ ۱
6 & 4
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۳
درود بر شما هوادار فهیم استقلالی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر