فهرست
کارشناسان داوری: گل پرسپولیس سالم بود
کارشناسان داوری: گل پرسپولیس سالم بود

کارشناسان داوری: گل پرسپولیس سالم بود

آی‌اسپورت-   نادر جعفری درباره گل نخست پرسپولیس به پارس جنوبی جم و اینکه آیا این گل در وضعیت سالم به ثمر رسیده است یا خیر؟، گفت: تلویزیون صحنه گل را فقط یک بار در جریان بازی نشان داد که در آن صحنه بازیکن پرسپولیس از پشت مدافع پارس جنوبی به داخل محوطه جریمه نفوذ کرد و گل را به ثمر رساند.  با وجود اینکه زاویه دوربین خیلی مناسب نبود،‌ اما به نظر من گل پرسپولیس در وضعیت سالم به ثمر رسید و درست بود. بازهم تأکید می‌کنم در صحنه‌های تلویزیونی زننده و گیرنده توپ به طور کامل مشخص نبود، اما به نظرم گل در وضعیت سالم به ثمر رسید.

حیدر سلیمانی دیگر کارشناس داوری فوتبال در این باره گفت: حضور مدافع دورتر پارس جنوبی که در سمت راست محوطه جریمه قرار داشت باعث شد بودیمیر در وضعیت آفساید نباشد. در نیمه اول شاهد قضاوت خوب تیم داوری بودیم غیر از دقیقه ٢٧ که پرتاب اوت باید به نفع پارس جنوبی اعلام می‌شد و کمک داور دوم اشتباه کرد.

۲۲ ۵  
آی اسپورت
2019-05-17 02:18:00
نظر دهید

۵ نظر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۵:۱۲
نه نه عباس عراقچی باعث قهرمانی پرسپولیس شد:)))
Ashkan Blue
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۱۵
به خدا اگه اس اس این گل رو زده بود مردود اعلامش می کردین
۱
فرهاد
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۰۰
اره سالم بود !!!!!! امسال داوران برایتان سنگ تمام گذاشتند پنالتی هفته قبل هم سالم بود فقط نمی دانیم چرا این نوع خطا روی بودمیر پنالتی است روی استنلی برخورد عادی
۱
خربین هستم
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۶:۲۳
اینا همونایی هستن که با هوچی گری اول گفتن گل تراکتور به پرسپولیس افساید بعدش مشخص شد که نبوده. هرچند وقاحت فدراسیون اونقدر تابلو و حمایت از گوه پلیس اونقدر علنی هست که اگر لازم هم میشد خود داور توپ رو برمیداشت میبرد میذاشت داخل دروازه پارس.
۱
پرسپولیس زندگی من است
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۲۹
و کار ما نمودن اقلیت تاس
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر