فهرست
برانکو حق دارد خوشحال باشد
برانکو حق دارد خوشحال باشد

برانکو حق دارد خوشحال باشد

آی اسپورت – دالیچ گزینه استقلال و تیم ملی کرواسی بود و برانکو سرمربی پرسپولیس و گزینه تیم ملی کشورش. دالیچ گزینه دوم استقلال بود و نهایتا رفت تیم ملی و اولین نفر برانکویی به او تبریک گفت که بارها گفته دوست من دالیچ، یکی از برترین مربیان دنیاست و شاگردم مودریج بهترین بازیکن جهان.

برانکو بخاطر کشورش، بخاطر رفیقش دالیچ و بخاطر شاگردش مودریچ اینگونه که در اردوی پرسپولیس می بینید خوشحال است. او همچون برخی ها نیست که آرزوی باخت تیم کشورشان را می کنند تا مربی تیم ملی اخراج شود. او چشم دیدن دالیچ را دارد که هیچ چه بسا به او مشاوره هم می دهد.

برانکو با تیم ملی به عنوان دستیار اول بلاژویچ در جام جهانی 90 فرانسه سوم جهان شد و حالا آن عنوان که بزرگترین افتخار تاریخ کرواسی و یوگسلاوی سابق بوده با نسل طلایی شاگردان دالیچ جای خود را به صعود به فینال داده و.... خدا را چه دیدید. شاید هم قهرمانی جهان.

۵۴ ۱۲  
آی اسپورت
2018-07-12 11:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
!!!
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
فکر میکنم الان متوجه حرفای درست برانکو درباره دالیچ شدید اونجایی که گفت ایران بازیکنان خوبی داره اما یه سرمربی برنده مثل دالیچ نداره. از اون طرف باند کیروشی پور دستپاچه و مستاصل باز خودشون رو به اون راه زدن و گفتن برانکو میخواد رفیقش رو بیاره تیم ملی
حسين
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
براى بزرگ بودن بايد فرهنگش رو داشت. در ٤٠ سال اخير فقط دروغ و دورويى از بالا در جامعه ترويج داده شده.
حسين
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
براى بزرگ بودن بايد فرهنگش رو داشت. در ٤٠ سال اخير فقط دروغ و دورويى از بالا در جامعه ترويج داده شده.
.....
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
دالیچ از استقلال یک میلیون دلار خواسته بود و البته گفته بود استقلال اولویت فعلی او نیست. پیشنهادهای بهتر از استقلال هم در آسیا داشت.
منتقد
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
دیشب چهره حقیر کیروشی پور دیدن داشت. خیلی خودشو به اون راه میزد که از کرواسی چیزی نگه. واقعا فردوسی پور جاده سقوط رو تخته گاز رفت. بالاخره باید یه روزی به انتها میرسید. بیست سال تریبون انحصاری در اختیار یه نفر بودن خیلی جای سوال داره. ممنون که خودت سقوط رو باعث شدی
سجاد
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۲
بعد از موفقیت کرواسی 98، کادر فنیش با همون ترکیب اومدن ایران و هدایت تیم ملی رو بر عهده گرفتن. یعنی بلاژویچ سرمربی و برانکو دستیار. نتیجه؟ ناکامی در راهیابی به جام جهانی 2002، اون هم با بازیکنای بینظیری که اون موقع داشتیم. حضور برانکو در اون تیم ناکام، چیزیه که بعضیا هرگز نمیگن. الآن هم بعد موفقیت کرواسی 2018، دوباره بعضیا میخوان همون نسخه آزموده شده و ناکام رو برای فوتبال ایران بپیچن. کارشون رو هم از وقتی شروع کردن که برانکو به لطف بعضی از هواداران کم سن و سال و چشم و گوش بسته پرسپولیس به خودش اجازه داد برای فوتبال ایران تعیین تکلیف کنه و بگه دالیچ باید سرمربی ایران بشه. پس یادآوری کردم که بگم کار مشابه 18 سال قبل، چه نتیجه‌ای داشته. اینم بگم همینا که موفقیت کرواسی با این نسل طلاییش رو سعی میکنن کلا به پای دالیچ بنویسن، حاضرم قسم بخورم اگه کرواسی نمیرفت فینال هم میگفتن نسل طلایی کرواسی با بازیکنای بینظیرش هم نتونست بهتر از وقتی که بلاژویچ سرمربی و برانکو دستیار بود نتیجه بگیره:) خلاصه همیشه چیزی برای گفتن دارن:)
اسكولي ديگه
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
چرا شرو ور ميگي اسكول... بهترين نتايج سي سال اخير فوتبال ايران رو برانكو آورد رتبه ١٥ فيفا كه ديگه تكرار نشد، قهرماني بازيهاي آسيايي بوسان با شكست نسل طلايي كره و ژاپن، سومي جام ملتها با زيباترين و تاريخي ترين بازيها، صعود راحت و بي دردسر به جام جهاني با يك دهم هزينه و امكانات كيروش، ترانسفر بازيكناي تيم ملي به به ليگ جزيره و لاليگا و... اونوقت اسكول ميگه هيچكاري نكرد
سجاد
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۳
چی شد مگه به بابات توهین کردم که بهت فشار اومد؟ ! :)) بسوز که با برانگوهتون کار داریم گاگول خان :))) صعود بی دردسر؟ آره یادمه چقدر بی دردسر بود. باخت به اردن در تهران که ما رو در آستانه حذف در همون مرحله اول مقدماتی قرار داد. که اگه اینطور میشد بدترین و خفت بارترین نتیجه مون در مقدماتیهای جام جهانی میشد و اصلا به مرحله دوم و ژاپن و بحرین و کره شمالی نمیرسیدیم. چیزی نمونده بود اینطور بشه اما خداداد و هاشمیان جلوی قطر در دقایق پایانی نجاتمون دادن. اینا رو تو جوجه فوکولی یادت نیست. نباید هم یادت باشه چون تازه از تخم در اومدی :))) قهرمانی بوسان؟ نسل طلایی کره و ژاپن؟ بازیهای آسیایی؟ آر یو کیدینگ می؟ منظورت همون مسابقاتی هست که از بس ارزشش زیاده (!) بعضی تیمها مثل ژاپن به جای تیم زیر 23 سال زیر 21 سالشون رو میفرستن؟ تازه چهار سال قبلش که هنوز زیر 23 سال برای این بازیها قانون نشده بود هم با مرحوم پورحیدری قهرمان شده بودیم. اینا رو هم یادت نیست جوجه فوکولی :) نباید هم یادت باشه چون تازه از تخم در اومدی :)
۱
سجاد
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۰
آی اسپورت با این سیستم مزخرفتون به سختی کامنت میذاریم شما که همه توهینهای هوادارای کریمی و برانگوه رو منتشر میکنید بیشرف نباشید و جوابهای ما رو هم بدون سانسور منتشر کنید
پرسپوليس
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۰
آره حسين جون! برانکو هرگز نميخواست کروش اخراج بشه تا بتونه جاشو
بگيره! دو مدرک قشنگ اينو ثابت ميکنه: يکی اينکه از رفيقش در مربيگری
يه کشور ديگه که خودش بر خلاف خيال نوچه هاش هرگز کانديدای مربگريش
نبود حمايت ميکنه و حتی ادعا ميکنه همهٔ ايرونيها اونو ميخوان (!)،
دوم اينکه از دو سال پيش تا حالا از هر فرصتی برای تحريک رنگ پرستای وطن فروش
عليه تيم ملی استفاده کرد. خيلی باحالی به خدا.
۲
پروفسور
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
مرسي پروفسور
۴
امیرعباس
پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
همون اندازه که سوت زدن فغانی تو فینال جام جهانی به حسین قدوسی ربط داره حضور دالیچ هم تو فینال جام جهانی به برانکو مربوطه #موج سواری های ابلهانه!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر