فهرست
رحمتی برمی‌گردد، شک نکنید!
رحمتی برمی‌گردد، شک نکنید!

رحمتی برمی‌گردد، شک نکنید!

آی اسپورت - درگيری اخیر مهدی رحمتی و حسین حسینی در فضای مجازی، دست‌كم یك واقعیت را برای صدمین بار تایید كرد؛ اینكه داستان استقلال در ذهن رحمتی هرگز تمام نمی‌شود. از مس كرمان تا سپاهان و از پیكان تا شهر خودرو، رحمتی هر جا باشد فكر و ذكرش پیش استقلال است؛ آنقدر كه از ریز اتفاقات رخ داده در این تیم غافل نمی‌شود و حتی حواسش به كسانی كه درخشش رقیب او را تبریك گفتند هست! شاید ابتدای فصل خیلی‌ها تحت تاثیر ترك ناگهانی و بی‌سروصدای استقلال توسط رحمتی قرار گرفتند، اما حالا جدل اینستاگرامی او با حسینی (فارغ از اینكه حق با كیست) نشان می‌دهد شاید جسم رحمتی در اردوگاه آبی‌ها نباشد، اما همه روح و جانش هنوز همان‌جاست!

هم طعنه، هم لطمه

حمله ناگهانی رحمتی به حسینی در اینستاگرام نكات زیادی دارد، اما كلیدی‌ترین مساله در این داستان، طعنه و لطمه همزمان رحمتی به رقیب جوانش است. او در اولین پستی كه علیه حسینی منتشر كرد، از كسانی كه طی یك هفته گذشته و بعد از داربی تهران از او دلجویی كردند و حلالیت طلبیدند قدردانی كرد! این یعنی لابد بسیاری از استقلالی‌ها از عملكرد حسین حسینی در دیدار با پرسپولیس راضی نبوده‌اند و این مساله را با رحمتی در میان گذاشته‌اند! البته كه نمایش حسینی در هیچكدام از دو داربی رفت و برگشت امسال رضایتبخش نبود، اما یادآوری زیرپوستی این نكته از سوی رحمتی هم چندان زیبنده نیست. فراموش نكنیم خود او در آخرین داربی‌اش یعنی همان بازی نوروزی با پرسپولیس كه آن همه جنجال سر پنالتی فرشید اسماعیلی به وجود آمد، شكست را با استقلال تجربه كرد؛ آن هم در حالی كه سرخپوشان در آن مسابقه فقط دو ضربه داخل چارچوب داشتند كه از بین آنها ضربه سر نوراللهی گل شد. مساله مهم‌تر اما زمان نامناسبی است كه رحمتی برای حمله به گلر استقلال انتخاب كرده. آبی‌ها دوشنبه باید در یك دیدار سرنوشت‌ساز به مصاف الاهلی عربستان بروند؛ بنابراین طبیعتا جنگ روانی با حسینی، لطمه جدی به تمركز گلر شماره یك استقلال وارد می‌كند. این در حالی است كه شاگردان فرهاد مجیدی در دیدار با الشرطه عراق متوقف شدند و نیاز ضروری به كسب امتیاز مقابابل الاهلی دارند.

رحمتی برمی‌گردد

این فقط یك پیش‌بینی است كه طبعا سندی هم برایش نداریم، اما حداقل برای ثبت در تاریخ، باید یك گوشه بنویسیم و نگه داریم كه مهدی رحتی حتما به استقلال برمی‌گردد؛ اگر نه به عنوان دروازه‌بان، شاید در ردای مربیگری. زندگی فوتبالی او به استقلال گره خورده و هر كجا باشد شش دانگ وجودش درگیر رنگ آبی است. كم نیستند كسانی كه عقیده دارند رحمتی از حالا سودای سرمربیگری در استقلال را دارد و البته كه اقداماتی از جنس همین مجادله اینستاگرامی ناگهانی با حسینی، به این شائبه دامن می‌زند.

 همشهری ورزشی

۸    
آی اسپورت
2020-02-17 02:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر