فهرست
یادداشت تاج: جهان زیباتر از دریچه فوتبال
یادداشت تاج: جهان زیباتر از دریچه فوتبال

یادداشت تاج: جهان زیباتر از دریچه فوتبال

آی‌اسپورت- رئیس فدراسیون فوتبال در یادداشتی تأکید کرد، فوتبال فرصتی است که دل‌ها را بیش از پیش به یک‌دیگر نزدیک کند. مهدی تاج، با انتشار یادداشتی، از فوتبال به عنوان ورزشی برای افزایش همبستگی و انسجام یاد کرد و گفت: «فراموش نکنیم کل جامعه هواداری فوتبال، حدود دو ماه پیش به دنبال موفقیت تیم ملی در جام جهانی، در کنار هم به شادی پرداختند و روزهای خاطره‌انگیزی را ثبت کردند.»

یادداشت رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه می‌آید:

«فوتبال، این ورزش مهیج و جذاب که میلیاردها نفر از مردم سراسر جهان را در دهه‌های اخیر مجذوب خود ساخته، فراتر از هیجان یک رقابت ورزشی، بهانه‌ای است برای نزدیک شدن دل‌ها، فرصتی برای در کنار هم بودن و زبان مشترک ملت‌هایی که همه کدورت‌ها را بیرون مستطیل سبز کنار گذشته‌اند و در کنار رقابتی دوستانه به تقویت رفاقت و همبستگی می‌اندیشند.

آری!

قرار است از دریچه فوتبال، جهان را زیباتر و آرام‌تر از همیشه ببینیم.

از کالبد درونی این ورزش هیجان‌انگیز همبستگی و انسجام را بیاموزیم و روی سکوها اتحاد و همدلی را در کنار رقابتی دوستانه و برادرانه فریاد بزنیم و لذت ببریم.

فراموش نکنیم که ملت‌های مختلف در طول تاریخ پس از سال‌ها اختلاف به بهانه فوتبال، دوستی‌ها را زنده کرده‌اند و گذشته را به فراموشی سپرده‌اند، اما برای ملت شریف ایران که الگویی از برادری، صمیمیت و همبستگی برای ملت‌های جهان به شمار می‌روند، فوتبال فرصتی است که دل‌ها را بیش از پیش به یکدیگر نزدیک کند.

فراموش نکنیم کل جامعه هواداری فوتبال، حدود دو ماه پیش به دنبال موفقیت تیم ملی در جام جهانی، در کنار هم به شادی پرداختند و روزهای خاطره انگیزی را ثبت کردند.

بی‌شک، جامعه فوتبال که همان حامیان پرشور تیم ملی این مملکت محسوب می‌شوند، جایگاه کلیدی و تأثیرگذار خود را در تقویت این اتحاد و همبستگی به خوبی می‌شناسند.

یادمان باشد که فوتبال زبان مشترک همه ملت‌ها با هر گرایش فرهنگی، ملیتی و سیاسی است و در جامعه منسجم و یکدل ایران اسلامی نیز باید فضای ورزشگاه‌ها به محیطی امن و آرام برای حضور گرم تمامی اقوام، خانواده‌ها و دوستداران تیم‌های مختلف از جای جای میهن عزیزمان مبدل شود.

بی‌شک، همه به رسالت و وظیفه خود در نشان دادن زیبایی‌های این ورزش مهیج آگاهیم و همدل و متحد در راستای زدودن زشتی‌ها از چهره فوتبال تلاش می‌کنیم.

به امید روزی که ورزشگاه‌های کشورمان بیش از پیش نشانگر تمامی زیبایی‌های فوتبال و میعادگاه عاشقان و دوستداران این ورزش جذاب باشند.»

 

فدراسیون فوتبال

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-08-11 21:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
شاهین ممسنی ❤❤
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۹
این فوتبال کثیف شد وقتی آدمهایی مث شما بدون تخصص و تجربه و سابقه مدیریتی وارد گود شدند...
حالا اینقدر فوتبال ما غرقِ لجن شده که واژه های پرطمطراق و سفارشی شما نمی تواند آن را منزه و پاک کند.
اینجا سه امتیاز گاهی با شکستن سر و دماغ و نابینا شدن هواداری روبرو می شود. در فوتبال را تخته کنید اقای کاج پیش از آنکه خون کسی ریخته شود
saed
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۱۹
آقای تاج که حرف عادی روزانه اش رو نمی تونه بزنه ادیب شده، متن شاعرانه می نویسه، اصلا بهتون نمیاد آقای تاج، بسه دیگه خجالت بکشید، با رانت و پارتی بازی و به قول بزرگی که میگفت به روش پوتین و مدودوف شدی رییس فدراسیون، خجالت بکش و حیا کن و فوتبال و ورزش مملکت رو رها کن
آرش6
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۴
بزرگترین مشکل این فوتبال تو و دارو دسته ات هستید بزرگترین مشکل این فوتبال کمیته انظباطی بی بخارشه

بزرگترین مشکل این فوتبال کمیته اخلاق کمیته چی هستش که هنوز تو سال 60 زندگی میکنند

سه ساله پریسپولیس تو اهواز داره سنگ میخوره چرا هیچ کاری نکردید ؟؟؟

ته ته تهش جریمه مالی کردید که جیب خودتون رو پر کنید
مارال
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۸
از کی تا حالا اینم حرف میزنه !
ادبیاتش منو کشته
محمد
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۰
جناب تاج در حد این حرفها نیستی . ناکارامد ، ریاکار و ناعادل واژگان مناسبی است برای توصیفت. کشور را مدیران و مسئولان نالایقی چون تو به این روز انداختند. هرچه خواستی به جیب زدی. بس نیست؟ اگر چیزی از معرفت در خود می بینی رها کن و برو
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر