فهرست
سامان در ترافیک خط حمله؛ جنگ فیکس شدن
سامان در ترافیک خط حمله؛ جنگ فیکس شدن

سامان در ترافیک خط حمله؛ جنگ فیکس شدن

آی‌اسپورت- سامان قدوس برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی در روسیه رقبای زیادی خواهد داشت. سامان قدوس بازیکن اوسترشوندس سوئد به همراه تیم ملی در ترکیه به سر می‌برد و خود را برای بازی فردا شب مقابل ترکیه آماده می‌کند. او که آخرین کشف کی‌روش در فوتبال اروپا به شمار می‌رود، هنوز به طور جدی در تیم ملی محک نخورده و شانس بازی پیدا نکرده است.

قدوس که در بازی‌های باشگاهی بازیکن با کیفیتی نشان داده برای حضور در ترکیب تیم ملی رقبای سرسختی دارد. نام سامان در فهرست تیم ملی در حالی بین بازیکنان مهاجم دیده می‌شود که او وینگر سرعتی و تکنیکی به شمار می‌رود. مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش و وحید امیری دیگر بازیکنان مدنظر کی‌روش در این پست هستند. اگر قرار باشد قدوس در خط هافبک به کار گرفته شود، آنگاه باید با اشکان دژاگه، مهدی ترابی، مسعود شجاعی و... به رقابت بپردازد.

دیدار فردا شب مقابل ترکیه و شانس بازی قدوس تا حدود زیادی نشان می‌دهد که کی روش تا چه حد روی این بازیکن بین‌المللی خود برای بازی در روسیه حساب باز کرده است.

 

ورزش سه

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-05-26 22:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۴۷
اگه يه مهاجم تو بين مهاجمهاي لگن کيروش آماده باشه همين سامانه! ولي احتمالا بايد ذخيره سوگلي هاي کيروش مثل ازمون و طارمي و قوچان نژاد بشه!
۵ ۲
علی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
تنها استراتژی که می تواند تیم ملی ایران را در جام جهانی نجات دهد قرار گرفتن مهدی طارمی در نوک خط حمله است. چرا که فقط این بازیکن است که قادر است برای خود ایجاد موقعیت کند ....\r\nسایت مهاجمان تیم ملی مرده خورانی بیش نیستند!
مارال
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۳
طارمی و آزمون بهترین مهاجم ها اند و قطعا تو جام جهانی ام میدرخشن چون لیاقتشو دارن ، طارمی خودش موقعیت درست میکنه خودش گل میزنه و گاهی وقتا ام خراب میکنه !
۳
علی
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۵
تنها استراتژی که می تواند تیم ملی ایران را در جام جهانی نجات دهد قرار گرفتن مهدی طارمی در نوک خط حمله است. چرا که فقط این بازیکن است که قادر است برای خود ایجاد موقعیت کند ....
سایت مهاجمان تیم ملی مرده خورانی بیش نیستند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر