فهرست
برانکو: احمد مستحق این وداع بود
برانکو: احمد مستحق این وداع بود

برانکو: احمد مستحق این وداع بود

آی اسپورت-برانکو بعد از بازی سیاه‌جامگان حسابی سرحال بود. او امروز را می‌تواند فقط به قهرمانی نیم فصل تیمش فکر کند و از فردا به فکر نیم فصل دوم و پرکردن جای بازیکنانی که رفته‌اند باشد. او درمورد بازی گفت: «به همه دوستان سلام می کنم. نیازی به توضیح مسرتم در پایان بازی نیست. بعد از یک نمایش زیبا و برد بازیکنان و قهرمانی نیم فصل، خیلی خوشحالم که می بینیم بازیکنانم با این اراده و شوق بازی کردند.آن چه زیباتر از هر چیزی بود، دیدن این مساله بود که متوجه شدم چه رفاقتی بین بازیکنان است. فوتبال برای هواداران بازی می شود و وقتی سه گل می زنیم و مقدار زیادی موقعیت به دست می آوریم، این هاست که ما را خیلی خوشحال می کند. خوشحالیم از این که در انتهای نیم فصل یک شادی برای هواداران به ارمغان آوردیم. برای ما هم یک هدیه سال نو زیبا بود. آن چیزی که برای من زیبا بود این مساله بود که 90 دقیقه بازی را تحت کنترل داشتیم و اجازه ندادیم حریف دروازه ما را با خطر مواجه کند. این انرزی ما را به حریف نشان داد.»

برانکو در مورد تیم خداداد که شاگرد سابقش هم بوده گفت:«برای بازیکن سابق و همکار فعلی ام خداداد عزیزی آرزوی موفقیت دارم. طبیعتا او هم کار زیادی دارد؛ مثل همه ما. البته باید ذکر کنم که ما تازه به نصف راه رسیدیم. ما مستخق قهرمانی بودیم و باید این روند را ادامه دهیم. ما در نیمکت خود بازیکنان 20 ساله و زیر 20 ساله داشتیم. نفراتی چون انصاری هم بیمار بودند اما بعد از مصدومیت ربیع خواه ناچار شدیم از وی استفاده کنیم. خوشحالیم بازیکنانی داریم که در هر شرایطی می توانند خواسته های ما را برآورده کنند.نمی توانم بگویم 32 امتیاز بالاتر از امتیاز ما بود. ما برنامه ای برای رسیدن به قهرمانی نیم فصل داشتیم  ولی مشخصا با گرفتن مقدار مشخصی امتیاز به خواسته هایمان می رسیدیم که رسیدیم.»

مهم ترین سوال از برانکو در مورد احمد نورالهی است. با وجود این که پیش‌بینی می‌شد برانکو از بازیکن تیمش دلخور باشد اما بازوبند را هم به او داد: «من قبل از همه و دو ماه پیش متوجه شدم. نوراللهی به من گفت که می خواهد سربازی برود. رفتن به سربازی برایش یک فرصت است. زیرا می تواند کمتر سربازی کند و. شاید تا نیم فصل دیگر به ما ملحق شود. حرفه ی گری وی مستحق اتفاقات امروز بود. سیدجلال کاپیتانی را به وی داد و از من پرسید آیا چنین اجازه ای می‌دهم؟ طبعا اجازه دادم. این به معنای خروج موقت احمد از تیم است نه چیز دیگری.او به پرسپولیس علاقه دارد و طبیعتا تصمیم مناسبی در این شرایط گرفت.»

۶    
آی اسپورت
2016-12-23 18:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر