فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره مهدی رحمتی شروع می کنیم. ؛شب گذشته علیرضا منصوریان یکی دیگر از شعبه های رستوران های زنجیره ای اش را افتتاح کرد.در این افتتاحیه مربیان و بازیکنان مختلف از تیم های لیگ برتری شرکت کرده بودند و طبیعی بود که بازار سلفی گرفتن هواداران با چهره های معروف هم داغ داغ باشد.این اتفاق در حالی افتاده است که وقتی یک از هواداران خانم به سمت رحمتی آمد و خواست با او عکس یادگاری بگیرد سید از او خواست تا اول حجابش را رعایت کند! رحمتی چندی قبل و به دلیل عکس گرفتن با یک هوادار در خارج از کشور با مشکلات زیادی روبرو شده بود.

توافق آندو با استقلال

یکی از گزینه های علیرضا منصوریان در نیم فصل دوم، آندرانیک تیموریان است. با وجود اینکه باشگاه ماشین سازی هر گونه مذاکره از سوی استقلال با تیموریان را رد کردند، اما استقلالی ها با خود این بازیکن به توافق اولیه رسیدند. قرار شده که تیموریان خودش رضایت نامه اش را از ماشین سازی بگیرد.

چرا تیموریان به تیم ملی دعوت نشد؟

حالا که بحث آندو شد یک خبر دیگر هم برایتان در مورد کاپتان تیم ملی داریم. رادنیوز نوشته: هرچند آندرانیک تیموریان پس ازآن که مجددا درلیست مدعوین کارلوس کی روش قرارنگرفت مصاحبه ای انجام نداد اما شنیدیم به شدت ازیک نفر که از نزدیکان سرمربی تیم ملی است، شاکی است.گویا آندو تصورمی کند این آقا دوست ندارد تیموریان سومین جام جهانی خود را درروسیه سپری کند و به همین خاطرمانع دعوت او شده است.

مصلح نمی آید تا آرام طبع بماند

برانکو ایوانکوویچ قصد دارد برای نیم فصل دوم گزینه دیگری را جایگزین آرام طبع جدایی طلب کند و گزینه او نیز شایان مصلح از سپیدرود رشت است.به گزارش نامه نیوز، در حالی که پیش بینی می شد این انتقال به سادگی انجام شود اما درخواست بالای مدیران تیم سپیدرود رشت باعث شده مذاکرات به نتیجه نرسد.رشتی ها که تیم شان صدرنشین لیگ دسته اول است با مشکلات مالی مواجه هستند و می خواهند با فروش مصلح مشکلات خود را حل کنند و به همین دلیل رقم بسیار بالایی مطالبه کرده اند.مدیران پرسپولیس البته هرگز چنین رقمی برای بازیکنی دسته اولی که قرار است ذخیره ربیع خواه باشد پرداخت نمی کنند.به این ترتیب اگر پرسپولیس نتواند مدافع جپ جذب کند احتمالا با رفتن آرام طبع نیز مخالفت می شود.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-05 08:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر