فهرست
وقتی کالدرون از جونیور قطع امید می‌کند!
وقتی کالدرون از جونیور قطع امید می‌کند!

وقتی کالدرون از جونیور قطع امید می‌کند!

آی اسپورت - نشست خبری امروز گابریل کالدرون نکات زیادی داشت که هر یک جای بحث فراوان دارد. اما مهمترین بخش حرف‌های کالدرون در مورد جذب بازیکن خارجی بود. آنجایی که او صراحتا گفت: «استقلال بازیکن ایتالیایی گرفت اما ما نتوانستیم بازیکنی را که می خواستیم را به خدمت بگیریم.» کالدرون البته دل پری از باشگاهش داشت که 45 روز دیرتر خواسته‌اش را برآورده کردند و در نهایت هم بازیکنی را که او در ابتدا لیست داده بود را برایش نیاورند. در اینجا واقعا باید ایراد بزرگ به مدیریت باشگاه پرسپولیس گرفت که چرا برای جذب بازیکنان مدنظر کالدرون حرفه‌ای عمل نکرد.

نکته جالب اینکه کالدرون تا قبل از اینکه جونیور به ایران بیاید اعقاد داشت این بازیکن خواسته‌هایش را در پرسپولیس برآورده خواهد ساخت و نگرانی بابت این موضوع ندارد اما بعد از دیدن این بازیکن در تمرینات تیمش هرگز دیگر این حرف را نزده و تازه یادش افتاد از باشگاه گلایه کند که چرا بازیکنان مدنظرش را جذب نکردند. او در واقع خواستار جذب دو مهاجم شده بود که هیج یک جذب نشدند تا در آخر جونیور در لیست این مربی قرار گرفت. در اینکه جونیور یک فصل کاملا ناموفق را در بلغارستان داشته شکی نیست اما اینکه چرا کالدرون دیگر از او تعریف نکرد و کلی هم نالید، موج نگرانی را در میان هواداران پرسپولیس ایجاد می کند.

۱۲ ۱  
آی اسپورت
2019-08-22 00:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
عارف
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۲۲
حرفهای کالدرون یک واقعیت تلخ رو به هواداران پرسپولیس نشون میده اینکه چرا بازیکنای مدنظر مربی تیم قهرمان جذب نشدن آیا واقعن دستور از وزارت به مدیرعامل پرسپولیس داده شده که این تیمو ضعیف کنه و چرا مربی استقلال هر بازیکنی که خواست زود جذب شد مگه پرسپولیس و استقلال هردوشون زیر مجموعه وزارت ورزش نیستن حرفهای کالدرون از تبعیض میان این ۲ باشگاه رو نشون میداد اینکه یه تیم سوگلی دولته و تیم دیگه با اینکه پرهوادارترین تیم ایرانه به خواسته هاش توجه نمیشه پرسپولیس فقط خدا و هواداراشو داره و به لطف خدا و حمایت هواداران بیشترین قهرمانی رو در تمام ادوار لیگ سراسری ایرانو داره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر