فهرست
فولاد بختیار را نمی‌خواهد/ مانع یا بهانه؟
فولاد بختیار را نمی‌خواهد/ مانع یا بهانه؟

فولاد بختیار را نمی‌خواهد/ مانع یا بهانه؟

آی اسپورت – قرارداد بختیار رحمانی با فولاد خوزستان به پایان رسیده اما هنوز خبری از تمدید قرارداد این بازیکن نیست. این در حالی است که این باشگاه فعالیت خوبی در بازار نقل و انتقالات دارد و تاکنون رحیم زهیوی، ایمان مبعلی و چند بازیکن دیگر را جذب کرده است. امروز اژدری‌زاده مدیرعامل فولاد درباره بختیار رحمانی گفت: «بختیار رحمانی یکی از محصولات باشگاه فولاد خوزستان است و به شخصه علاقه زیادی به او دارم. دوست دارم قرارداد بختیار را با فولاد تمدید کنم، اما موانعی وجود دارد که باید آن را برطرف کنیم. اگر موفق به رفع این موانع شویم قرارداد او را نیز تمدید می‌کنیم.»

اژدری‌زاده از موانع موجود نام نبرد اما به نظر می‌رسد نمایش‌های بختیار در نیم‌‎فصل دوم لیگ قبل مدیران فولاد را راضی نکرده و البته ممکن است پای سیروس پورموسوی هم در میان باشد. او چند بازیکن فصل گذشته خود در استقلال خوزستان را به فولاد آورده و این احتمال وجود دارد که در پست بختیار باز هم به بازیکنان فصل گذشته‌اش در استقلال اعتماد کند.

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-06-18 17:10:00
نظر دهید

۴ نظر
برزو
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
بیا و زیر نظر علی منصور اسطوره شو
Ha
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
بازم ای اسپورت بازم دشمنی با بختیار
چرااااااااااااااا؟
۳
سیروس
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
Br7 ، خخخخخ
البته امیدوارم زودتر به روزهای اوجش برگرده. اشتباهش در انتخاب استقلال داچ علی (تاکید میکنم استقلال منصوریان، و نه صرف رفتن به تیم استقلال) فوتبالش را تا مرز نابودی پیش برده. ولی بختیار استعداد و توانایی هاش بیشتر از این ها بود. منصوریان تخصص اش نابود کردن فوتبال بازیکنان خوبه.
سیروس
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
بدترین خریدتاریخ تاج بزرگ..فقط یه سال توفولاد چندتا ضربه کاشته ش گل شد بیخودی بزرگش کردند..
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر