فهرست
مظاهری: تفکرات فکری برای ما سنگین است
مظاهری: تفکرات فکری برای ما سنگین است

مظاهری: تفکرات فکری برای ما سنگین است

آی اسپورت – دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت که تفکرات سرمربی این تیم برای او و دیگر دروازه‌بان آبی‌پوشان، سیدحسین حسینی سنگین است. رشید مظاهری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل نساجی اظهار داشت: بچه‌ها امروز خیلی خوب و راحت بازی کردند و در نهایت به گل پیروزی هم رسیدیم.

وی درباره انتقادش از نحوه بازی استقلال خاطرنشان کرد: من هیچ وقت چنین حرفی را به سرمربی تیم نمی‌زنم. یک چیزی در دل خودم هست که می‌گویم. تفکراتی که  فکری نسبت به دروازه‌بانان تیمش دارد، برای ما سنگین است. نمی‌دانم چه بگویم. یک مقدار فشار روی دروازه‌بانان زیاد است. هم من و هم حسینی شرایط سختی داریم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که پیش از پایان بازی وریا غفوری ورزشگاه را ترک کرده است، گفت: من در جریان این نیستم که چه اتفاقی افتاد، فقط دیدم که رفت.

مظاهری درباره مشکلاتی که استقلالی‌ها در هتل داشته‌اند، خاطرنشان کرد: من فکر می‌کنم مدیران باشگاه باید یک مقدار خودشان را جمع کنند. آنها ما را خسته کرده‌اند. مثلاً چی که یک پرس غذا بدهند؟! ما پول نمی‌خواهیم، اما بیایید و به تیم‌تان سر بزنند. با این شرایط هم می‌گویند چرا استقلال چند سال است نتیجه نمی‌گیرد؟ آقایان یک نگاه به خودتان داشته باشید، بعد بگویید چرا استقلال نتیجه نمی‌گیرد.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره کیفیت زمین مجموعه انقلاب اظهار داشت: زمین انقلاب افتضاح است. البته زحمات کارگران آنجا را زیر سؤال نمی‌برم، اما واقعاً زمین انقلاب خوب نیست.

۵    
آی اسپورت
2021-02-05 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر