فهرست
حمایت کی‌روش از حقیقی: هنوز شماره یک هستی
حمایت کی‌روش از حقیقی: هنوز شماره یک هستی

حمایت کی‌روش از حقیقی: هنوز شماره یک هستی

آی اسپورت – علیرضا حقیقی با وجود نیمکت نشینی در تیم ملی، هنوز جزو بازیکنان محبوب کارلوس کی‌روش است. کی‌روش از جام جهانی برزیل تا پایان مسابقات دور قبل انتخابی جام جهانی، از حقیقی به عنوان دروازه‌بان اصلی تیم ملی استفاده می‌کرد و حتی دوران سکونشینی در روبین کازان و بدون تیم بودن،‌ اعتمادش به او را حفظ کرد.

نمایش ضعیف حقیقی در آخرین بازی‌هایش با پیراهن تیم ملی، باعث شد کی‌روش سرانجام علیرضا بیرانوند را در ترکیب اصلی جانشین او کند. سه کلین شیت در در سه بازی گذشته با قطر، چین و ازبکستان جای بیرانوند را در تیم ملی محکم کرده اما کی‌روش، هنوز حاضر نشده شماره یک را به او بدهد.

حقیقی در جام جهانی، شماره 12 می‌پوشید و با رفتن رحمان احمدی از تیم ملی شماره یک را برداشت. کی‌روش هم تصمیم گرفته تا زمانی که حقیقی به تیم ملی دعوت می‌شود، شماره یک را برای او حفظ کند و علیرضا بیرانوند، همچنان باید با شماره 12 به میدان برود. حداقل تا زمانی که حقیقی، از لیست 23 نفره تیم ملی خط بخورد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۷ ۲  
آی اسپورت
2016-10-09 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
السا
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۵۸
کی روش یه زمانی به رحمان احمدی هم همینو گفته بود اما یه کم بعدش دیگه حتی دعوتش هم نکرد. حقیقی هیچوقت بهترین دروازه بان ایران نبوده و نیست. از نظر فنی بیرانوند، مظاهری و اخباری خییییلی بهترن.
۷ ۱
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۰۰
باهات موافق نيستم. رحمتي، طالب لو و فروزان بهترين گلرهاي فعلي ايران اند. هر لُنگي اي ميگه نيست چون حسرتش تمديد شده توسط همين گلرها
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر