فهرست
بحران پرسپولیس در میزبانی الهلال: گزینه‌های عربی
بحران پرسپولیس در میزبانی الهلال: گزینه‌های عربی

بحران پرسپولیس در میزبانی الهلال: گزینه‌های عربی

آی اسپورت- بر اساس تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا، بازی تیم‌های ایرانی و عربستانی این فصل هم در کشور ثالث برگزار خواهد شد. فصل پیش، مسقط پایتخت عمان میزبان بازی‌های تیم‌های ایرانی با عربستان بود اما این فصل، پرسپولیس گزینه‌های جدیدی را در نظر گرفته تا شاید بتواند در شرایط بهتری از حریف قدرتمندش میزبانی کند.

امارات، قطر، بحرین، عمان، ازبکستان و تاجیکستان گزینه‌های اصلی پرسپولیس هستند. امارات و بحرین که موضعی نزدیک به عربستان دارند، خیلی زود از این لیست حذف می‌شوند و تاجیکستان هم بجز چمن مصنوعی، ورزشگاه مناسبی برای بازی در این سطح ندارد. با این شرایط، عمان جدی‌ترین گزینه برای میزبانی مجدد از تیم‌های ایرانی و پرسپولیس خواهد بود اما پرسپولیسی‌ها، می‌خواهند پروژه شکست خورده فصل پیش را دوباره بررسی کنند.

فصل پیش، تیم‌های ایرانی قصد داشتند در ازبکستان میزبانی تیم‌های عربستانی باشند. نزدیک‌ترین کشور آسیایی و غیر عربی به ایران، که شرایط لازم برای میزبانی از مسابقاتی در این سطح را دارد. با این وجود، این پروژه عملی نشد و شاید این فصل، پرسپولیسی‌ها بتوانند مقصدشان را از عمان به ازبکستان تغییر دهند. کشوری که هم آب و هوا و هم شرایطش برای بازی، بیشتر به میزبانی ایران نزدیک است.

۲    
آی اسپورت
2016-12-21 14:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر