فهرست
مورد عجیب عالیشاه؛ احساسات دوگانه!‌
مورد عجیب عالیشاه؛ احساسات دوگانه!‌

مورد عجیب عالیشاه؛ احساسات دوگانه!‌

آی اسپورت – بازی پنج‌شنبه در آبادان، صدمین بازی امید عالیشاه برای پرسپولیس است. صدمین بازی بازیکنی که وقتی رفت، گفتند پرسپولیس زمین می‌خورد و حالا که برگشته، نیمکت‌نشینی‌اش را می‌خواهند. عالیشاه وقتی پرسپولیس را ترک می‌کرد، در اوج آمادگی قرار داشت اما حالا در حالی دوباره پیراهن شماره دو این تیم را پوشیده که بیش از یک سال و نیم دور از میادین بود و ناآمادگی‌اش را می‌شد پیش‌بینی کرد.

او البته در بازی با فولاد یکی از خوب‌های تیم برانکو بود و جز در همکاری با انصاری که هنوز با هم به هماهنگی‌ نرسیده‌اند، موفق عمل کرد اما در دو بازی اخیر برابر استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان آن بازیکنی که می‌شناختیم و انتظار داشتیم، نبود که خب در آن دو بازی خود پرسپولیس هم عملکرد راضی‌کننده‌ای نداشت. بدشانسی امید عالیشاه این است که جانشین وحید امیری شده که به جرات می‌توان گفت بهترین و کم‌نوسان‌ترین بازیکن فصل گذشته پرسپولیس بود. حالا فکرش را بکنید که عالیشاه بعد از دوری یک سال و نیمه از میادین برگشته تا جای چنین بازیکنی را پر کند. اصلا همین یادآوری بازی‌های امیری است که باعث می‌شود بازی عالیشاه کمتر به چشم بیاید اما خب این هم توجیه قانع‌کننده‌ای نیست.

او خودش هم می‌داند که در آستانه صدمین بازی برای پرسپولیس، همه انتظار دارند که یک عالیشاه پخته‌تر و کم‌اشتیاه‌تر را در زمین ببینند. مثل همان بازیکنی که در ۲۶ بازی لیگ چهاردهم، ۴ گل زد و به یادماندنی‌ترینش، گل او به استقلال بود. عالیشاه در لیگ پانزدهم با ۸ پاس گل، بهترین گلساز لیگ لقب گرفت و در ۲۶ بازی، ۶ گل زد. در لیگ شانزدهم بعد از 9 بازی، پرسپولیس را ترک کرد و حالا که برگشته، یک بازی تا باشگاه صدتایی‌ها فاصله دارد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-08-20 13:47:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۲
جا اینقدر چرت و پرت میگید . علیشاه و باقی بازیکنان و برانکو تمام سعی خودشون رو میکنند ولی تیمهایی که بازی کردن رو در دفاع اتوبوسی و نباختن به هر شیوه میدونن و کثیف بازی میکنن برس هر تیمی دردسر ساز هستند . فولاد و پدیده بازی کردن و باختن . استقلال اهواز و نفت مسجد سلیمان هم کثیف بازی کردن و به خواسته خودشون رسیدن . پس بهتره هر روز به یک بازیکن پیله نکنید و برید راحت تا پایان نیم فصل بخوابید
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر