فهرست
موفقیت گرشاسبی؛ ارز ثانویه برای برانکو
موفقیت گرشاسبی؛ ارز ثانویه برای برانکو

موفقیت گرشاسبی؛ ارز ثانویه برای برانکو

آی اسپورت – سرمربی پرسپولیس با مساعدت وزارت ورزش و جوانان و با ارز ثانویه بعد از ۵ ماه به حقوق معوقه‌اش خواهد رسید. از آنجایی که درآمدهای باشگاه پرسپولیس به صورت ریالی بوده اما برای پرداخت پول مربیان و بازیکنان خارجی‌اش باید از ارز استفاده کند این موضوع بار مالی سنگینی را به پرسپولیس وارد کرده است. این در حالی است که بالا رفتن نرخ ارز در ماه‌های اخیر باعث شده تا پرسپولیسی‌ها نتوانند حدود ۵ ماه به تعهدات خود به مربیان و بازیکنان خارجی‌شان عمل کنند.

تلاش‌ها و نامه‌نگاری‌هایی برای حل این مشکل انجام شد. در این نامه‌نگاری‌هایی که با وزارت ورزش و جوانان هم انجام شد، مسئولان مربوطه در نهایت به این جمع‌بندی رسیدند که حقوق معوقه برانکو را بپردازند. در بررسی‌ها خدمات برانکو به فوتبال ایران و تلاش برای اعتلای نام ایران در رقابت‌های بین‌المللی مثبت و مفید ارزیابی شده و قرار است با ارز ثانویه مطالبات برانکو و دستیارانش پرداخته شود. قرار است تا قبل از بازی برگشت مقابل السد قطر، با ارز ثانویه ۷ هزار تومانی و با همکاری وزارت ورزش و جوانان معوقات ۵ ماهه مربیان خارجی پرسپولیس پرداخت شود.

۸ ۵  
آی اسپورت
2018-10-08 12:42:00
نظر دهید

۵ نظر
48-43!!!
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۶
پرداخت این پول از جیب مردم قطعا حرامه. و قطعا پرسپولیس رو دچار مشکل خواهد کرد. شک نکنید.
۴
ماکان
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۱۸
چه عجب بالاخره یه خبر خوب از وزارت به باشگاه پرسپولیس رسید. پروفسور این پولا نوش جان خودت و تیم فنی ای که داری. ایشالا قهرمانی آسیا.
سعید
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۸
آقای 48-43!!! که جرات نوشتن اسمت رو هم نداری، راست میگی این پولا از جیب مردمه ولی اون پولاییه که مردم میدن میرن فوتبال ببینن و وزارت بالا میکشه و معلوم نیست کجا خرج میکنه، راست میگی این پولا مال مردمه ولی چولاییه که از تبلیغات در میاد و وزارت بالا میکشه و معلوم نیست کجا خرج میشه، پول مردم نوش جونشون که برای مردم شادی و برای فوتبال تخصص میارن. شما اگه جرات داری برای پولی که برای 5 ماه به کی روش میدن و هیچ فایده ای برای مردم و فوتبال نداره، سینه چاک کن
48-43!!!
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۴
کی روش برای تیم ملی و برانکو برای پرسپولیسه. فکر میکنی چرا افتخاری چباروف و تیام رو نتونست نگه داره. این چهل و هشت منهای چهل و سه هم یه نشانه. حرف منطقی که جرات نمیخواد. الان که تو نوشتی سعید همه فهمیدن کدوم آقا سعیدی؟؟!! بابا ما از خدامون امسال پرسپولیس قهرمان بشه لااقل این ستاره رو پنهون نکنین به همه نشون بدین. خودم هم به عنوان یه وطن پرست یکم آبان آزادی ام. بحث ملی. عدالت باید برای همه یکسان باشه. چون منطقی جواب دادی منم منطقی و باحوصله پاسخ دادم. فحش هم با فحش جواب میدم. امسال حق ایرانه که قهرمان آسیا بشه. هم تیم ملی هم نماینده باشگاه‌های لیگ برتر ایران. که تیم محبوب شماست. یا حق
۲
محمد
دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۴
برای 43-48
پول شفر, پسرش, جاماییکایی, گرو و نومایر از جیب خسروانیه؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر