فهرست
پایه: در وستهام خوشحال نبودم
پایه: در وستهام خوشحال نبودم

پایه: در وستهام خوشحال نبودم

آی اسپورت - دیمتیری پایه پس از یک سال و نیم حضور در وستهام سرانجام به خواسته‌اش که همان جدایی از این تیم انگلیسی بود رسید و روز دوشنبه به طور رسمی به المپیک مارسی، تیم سابق خود پیوست.

باشگاه وستهام از نحوه رفتار این هافبک فرانسوی که برای مجاب کردن این باشگاه برای فروشش به مارسی در این اواخر حتی از بازی برای چکش‌ها سرباز زد، ناراضی است. دیوید سالیوان، یکی از مالکان باشگاه وستهام هم در انتقاد از رفتار نامناسب پایه گفته است که این بازیکن در 6 تا 8 هفته اخیر حضورش در وستهام با هیچ‌یک از بازیکنان و اعضای تیم صحبت نمی‌کرد و برای خود خلوت می‌کرد تا باشگاه با جدایی‌اش موافقت کند.

پایه در این باره گفت: «نباید رفتارم در وستهام را توجیه کنم. اصلاً چنین کاری نمی‌کنم. من در آنجا خوشحال نبودم و نیاز به بازگشت به خانه داشتم. در این مورد هم رو در رو با اسلاون بیلیچ، سرمربی تیم صحبت کردم. بازگشت به مارسی هم یک انتخاب شخصی بود. خیلی وقت بود که در وستهام احساس خوبی نداشتم و نیاز به این می‌دیدم که به فرانسه بازگردم. در این مورد در آینده صحبت خواهم کرد، اما حالا زمانش نیست. دوست دارم از حال لذت ببرم و در زمان مناسبی در مورد وستهام و اتفاقاتی که در آنجا برایم افتاد، صحبت خواهم کرد. من یک سال فوق‌العاده را با وستهام پشت‌سر گذاشتم، اما آنطور که می‌خواستم به کارم در این تیم پایان ندادم. از هواداران وستهام هم خاطرات فوق‌العاده‌ای دارم.»

     
آی اسپورت
2017-01-31 13:51:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر