فهرست
کالدرون از کامیابی‌نیا و برزگر رونمایی می‌کند؟
کالدرون از کامیابی‌نیا و برزگر رونمایی می‌کند؟

کالدرون از کامیابی‌نیا و برزگر رونمایی می‌کند؟

آی اسپورت - تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه و بعد از وقفه‌ای یک هفته‌ای در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نفت مسجدسلیمان خواهد بود. سرخپوشان در شرایطی مقابل حریف خود قرار می‌گیرند که با توجه به دو بازی خانگی پیاپی خود مقابل نفت مسجدسلیمان و نساجی فرصت مناسبی دارند تا بتوانند فاصله خود را با صدر جدول کم کنند.

نکته مهم، اما در دیدار روز جمعه سرخپوشان رونمایی از کمال کامیابی‌نیا در این بازی است. هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از عمل جراحی کتف خود دوران نقاهت را پشت سر گذاشته و مدتی است که تمرینات گروهی خود را با سایر بازیکنان آغاز کرده است. این بازیکن به طور قطع در دیدار مقابل نفت در ترکیب اصلی قرار نمی‌گیرد، اما این احتمال وجود دارد که با نظر کالدرون، کامیابی‌نیا در نیمه دوم بازی و برای دقایقی وارد زمین شود تا بعد از مدت‌ها برای پرسپولیس به میدان برود.

از طرف دیگر بعد از مسابقات مقدماتی جوانان، مهاجم جوان سرخپوشان هم بعد از درخشش در این بازی‌ها به تمرینات پرسپولیس بازگشته است و اتفاقا در تمرینات هم شرایط خوبی داشته است. با این شرایط این احتمال وجود دارد که سرمربی آرژانتینی پرسپولیس با توجه به مشکلات خط حمله تیمش در این بازی از او استفاده کند و باید دید در صورت این اتفاق برزگر چه عملکردی از خود نشان می‌دهد.

۱۳    
آی اسپورت
2019-11-20 01:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر