فهرست
نمایش موفق سروش در آزادی: درخشش به موقع
نمایش موفق سروش در آزادی: درخشش به موقع

نمایش موفق سروش در آزادی: درخشش به موقع

آی اسپورت – اولین بازی پرسپولیس در نیم فصل دوم، تحت تاثیر بمب نقل و انتقالات سرخپوشان قرار داشت. پرسپولیسی‌ها که حسابی از جدایی عالیشاه و نوراللهی و پیوستن آن‌ها به تیم رقیب ناراحت بودند، با خرید رفیعی توانستند موفقیت رقیب‌شان در نقل و انتقالات را جبران کنند.

نیمه اول حضور رفیعی در پرسپولیس، خوب نبود و او زیر فشار زیادی قرار داشت. او یک بار ضربه آزاد تیمش را با شوتی محکم و خودخواهانه هدر داد و یکی دو بار هم تلاش‌هایش برای دریبل‌زنی، به ضد حمله برای سایپا تبدیل شد. نیمه دوم، گل پرسپولیس و بالا رفتن هیجان مسابقه، به رفیعی هم کمک کرد نمایشی در حد خودش داشته باشد.

رفیعی نیمه دوم و به خصوص پس از ده نفره شدن سرخپوشان، ستاره این تیم بود. توپ گیری، حفظ توپ، دریبل‌ها و پاس‌های به موقع او، پرسپولیس را از زیر فشار خارج کرد و اجازه نداد سایپا مثل سناریوی فصل قبل، با افزایش فشار در دقایق پایانی بتواند گل مساوی را بزند. در وقت‌های تلف شده بازی که سایپا نیاز به گل داشت، خلاقیت رفیعی در کنار امیری و مسلمان باعث شد بازی بیشتر در نیمه زمین سایپا دنبال شود و بازیکنان فرکی، فقط یک شوت از راه دور بزنند.

پرسپولیس خلاق برانکو، این فصل از نمایش جذاب و پرموقعیت فصل پیش فاصله گرفته بود. شاید حضور رفیعی، بتواند به مرور آن‌ها را به روزهای خوب‌شان برگرداند. حداقل در روز اول، پاس‌های سروش پرسپولیسی که یک گل جلو بود و یک بازیکن کمتر داشت را صاحب موقعیت‌های حساسی کرد. نمایشی جذاب از فانتزی‌ترین بازیکن لیگ، که باعث شد بعد از تعویض دقایق پایانی تماشاگران برای شماره 7 تیم‌شان سنگ تمام بگذارند.

۲۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-13 18:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
منتقد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۴۸
این سروش بنزینی است بر خرمن اقلیتها :)))
۱
مجتبی فرد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
در وقت‌های تلف شده؟
انگار ندیدی سروش تعویض شد.
محمد
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۳۲
زيادي بزرگش كرديد .. همين
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر