فهرست
شرط تراکتور؛ سهمیه ما را بدهید، لیگ را لغو کنید!
شرط تراکتور؛ سهمیه ما را بدهید، لیگ را لغو کنید!

شرط تراکتور؛ سهمیه ما را بدهید، لیگ را لغو کنید!

آی اسپورت - مدیران باشگاه تراکتور چندبار با ارسال نامه به سازمان لیگ، خواستار تعطیلی بازی‌ها و لغو این فصل شدند، اما این موضوع نیاز به بررسی بیشتر و مجوز از سوی فیفا دارد. در ابتدا این طور تصور می‌شد که در صورت تعطیلی لیگ، چهار تیم بالای جدول می‌توانند مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را به دست بیاورند، اما شایعات دیگری هم مطرح شده مبنی بر اینکه اگر لیگ در همین جا متوقف شود و فصل نوزدهم به پایان برسد، جدول رقابت‎‌ها پاک می‌شود و تیم‌ها بر اساس رده‌بندی فصل قبل، وارد لیگ قهرمانان آسیا می‌شوند.

در این صورت، تراکتور نمی‌تواند به لیگ قهرمانان صعود کند و به یکی از اهداف تعیین‌شده خود در ابتدای فصل دست یابد. این موضوع اصلا مورد قبول هواداران پرشمار تراکتور نیست و آنها به همین علت در پی آن هستند که باشگاه پیگیر ادامه رقابت‌ها شود. به هر حال شنیده می‌شود تراکتوری‌ها فقط در شرایطی موافقت خود بابت پایان یافتن فصل را اعلام می‌کنند که سازمان لیگ با حضور آنها در لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده موافق باشد. در صورتی که قرار باشد هر تصمیم دیگری بگیرند، تراکتوری‌ها به لیگ بازمی‌گردند و خواهان ادامه بازی‌ها می‌شوند، چون اصلا دوست ندارند شانس خود برای رسیدن به آسیا را از دست بدهند.

  ۱  
آی اسپورت
2020-04-01 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
نوید
پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹، ۱۲:۵۰
چقدر خوبه اینا خدایی..متوهم تر از اینا خودشون..چرا باید سهمیه بگیرید وقتی زیر بقیه هستید..منفورتر از این تیم ندیدم تا حالا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر