فهرست
ویسی می ماند یا نه؟
ویسی می ماند یا نه؟

ویسی می ماند یا نه؟

آی اسپورت -  عبدالله ویسی تا اینجای فصل که 22 هفته از لیگ شانزدهم گذشته در جلب رضایت هواداران سپاهان ناموفق بوده و کار به جایی رسید که هفته قبل و در حاشیه شکست طلایی پوشان مقابل ماشین سازی تبریز، این مربی که فصل قبل با استقلال خوزستان قهرمان لیگ ایران شده بود، مورد انتقاد طرفداران سپاهان قرار بگیرد.
ویسی بعد از باخت برابر ماشین سازی در هفته بیست و یکم، عصر روز پنجشنبه برابر پرسپولیس در تهران نیز شکست را پذیرفت. البته او این بار اشتباهات داوری را پیش کشید و اعلام کرد این اشتباهات باعث شده تا تیمش برابر پرسپولیس شکست بخورد. این در حالی است که به گفته اعضای دپارتمان داوری، اشتباهات برای همه باشگاه ها بوده و ممکن است یک باشگاه در هفته ای متضرر شود و در هفته دیگر سودمند.
موضوع دیگر این جاست که بعد از بازی، ویسی در جمع خبرنگاران از پیشنهاد باشگاه برای تمدیدقراردادش صحبت به میان آورد اما این موضوع با شایعات اخیر در تضاد است زیرا گفته می شود ویسی در فصل آینده روی نیمکت سپاهان نخواهد بود و جای خود را به مربی دیگری می دهد زیرا عملکرد این مربی جوان در اصفهان، به مذاق هواداران خوش نیامده و همین امر، ادامه همکاری او در فصل آینده با سپاهانی ها را مشکل خواهد کرد. 

 

توضیح آی اسپورت : سایت خبر ورزشی در شرایطی این خبر را منتشر کرده که طی روزهای گذشته مدیرعامل و سرپرست سپاهان اعلام کردند که برای فصل آینده از ویسی برنامه خواسته اند

۱    
آی اسپورت
2017-02-17 10:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر