فهرست
فصل داورکشی: زرگر محروم؛ صالحی منتظر محرومیت
فصل داورکشی: زرگر محروم؛ صالحی منتظر محرومیت

فصل داورکشی: زرگر محروم؛ صالحی منتظر محرومیت

آی اسپورت - حسن کامرانی‌فر رئیس دپارتمان داوری از محرومیت یک داور و احتمال محرومیت یک داور دیگر لیگ برتری خبر داد. کامرانی‌فر گفت:« حسن زرگر باید خطای هند مهاجم سایپا را در مقابل سیاه جامگان می‌گرفت و تصمیم اول خودش را اجرایی می‌کرد. تنها دیداری که اشتباه داور در نتیجه بازی تأثیرگذار بوده، دیدار سایپا و سیاه‌جامگان بود. داوران در آنالیز سایر بازی‌ها اشتباهاتی داشته‌اند، اما تنها اشتباه تأثیرگذار مربوط به همین بازی بود و طبق قانون، حسین زرگر چند هفته از سوی کمیته داوران قضاوت نخواهد کرد.»

کامرانی‌فر درباره احمد صالحی داور بازی پرسپولیس و گسترش فولاد هم حرف زد:« در گزارش داور و ناظر اخطار اول برای بازیکن شماره ۵ گسترش فولاد یعنی باتیستا قید شده و اخطار دوم برای بازیکن شماره ۶۱. در صحنه‌ اخطار اول، ظاهرا بازیکن شماره ۵ گسترش فولاد اعتراض‌ کرده و به همین دلیل داور به او کارت زرد داده است. با این وجود، در حال بررسی این موضوع بوده و نتیجه آن را  امروز اعلام خواهیم کرد.»

  ۶  
آی اسپورت
2017-01-24 12:00:00
نظر دهید

۶ نظر
ادیب
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
ما هم 4 تا پا داریم .گوشامونم درازه.90 کامل نشون داد کارت رو به 61 داده نه5 !!!
تاکی دروغ و لاپوشانی؟ تکلیف پنالتی ها چی میشه؟
۸
رضا
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۱
چقدر وقیح هستن :) می‌خوان ماست‌مالی کنن...
تنها اشتباه تاثیر گذار مربوط به زرگر بود ؟ دو اخراج و دو پنالتی علیه پرسپولیس تاثیر گذار نیست ؟ بازی که باید پنج هیچ می‌شد یک هیچ شد... پس تفاضل گل پرسپولیس چی می‌شه؟ آخر فصل همین تفاضل گل گریبانگیر تیم میشه .. این اگه تاثیر نیست پس چیه. همه دیدن که شماره ۶۱ خطا کرد و کارت گرفت و خودش هم گفت حالا میگن شماره ۵ کارت گرفته ... بجای حل کردن این مسایل و جلوگیری از تکرارش در هفته های آینده میخوان با فرافکنی صورت مساله رو پاک کنن... واقعاً کامرانی‌فر خیلی وقیحه خیلی راحت میگه ۶۱ نبود و ۵ بود... کسی که اینقدر راحت دروغ میگه رییس داور ها و قاضی های این لیگه، این یعنی اینکه این اشتباهات داوری قرار نیست متوقف بشه... هر جای دیگه‌ی دنیا چنین افتضاحی بوجود می‌اومد اون رییس دپارتمان و رییس کمیته داورانش بی درنگ استعفا میدادن
۹
P71
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۲
داوری که به یه بازیکن 2 تا کارت زرد میده و اخراجش نمیکنه باس برای همیشه محروم شه.... بابا 3 پنالتی صددرصد توی 2 بازی !!! کی قراره به ما جواب بده؟؟؟ این کامرانی فر حیله گر و مکار کجاس؟؟؟؟؟
۶
محمد
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۳۲
وقتی وجدان. ترس از شب اول قبر و رعایت انصاف در تعیین و پرداخت بموقع حق داوری ها نباشد. وقتی کوتوله های مدیریتی با واسطه لابیگری و پارتی به حساسترین پست ها می رسند. چه انتظاری دارید.
حسن
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۶
پارسال هم همین فیلم از سینماهی نود پخش شد دو تا اشتباه سهوی داور با محرومیت های پیاپی فدراسیون پرسپولیسی مواجه شد و از اون به بعد داوران از ترس محرومیت همش به نفع پرسپولیس گرفتن و این تیم رو از قعر اوردن به صدر. از طرفی پرسپولیسی بودن ناعادل برای همه محرز و مشخص هست. یه فرد نابینا هم میتونست تشخیص بده اون صحنه ها پنالتی نبودن. دایو کردن و پرش 3 متری از کارهای تخصصی طارمی هست.
۱ ۱
علی
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۹
تو که راست میگی... خالی بند! ؛)
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر