فهرست
دیسلایک روز؛ منقلب شدیم خانم قریشی!
دیسلایک روز؛ منقلب شدیم خانم قریشی!

دیسلایک روز؛ منقلب شدیم خانم قریشی!

آی اسپورت«به فوتبال علاقه دارم اما هیچوقت دوست نداشتم که در استادیوم‎ها حضور پیدا کنم. من از این که در جمعی در کنار عده زیادی آقا حضور داشته باشم منقلب می‎شوم و احساس امنیتم را از دست می‌دهم و با این موضوع که خانم‌ها اجازه حضور در استادیوم را ندارند کاملا موافقم!» این حرف‎های یک زن ایرانی با دیدگاه سنتی نیست. این جملات منقلب‌کننده! از زبان کسی شنیده می‌شود که سال‌هاست در تلویزیون و سینما حضوری فعال دارد و هیچ مشکلی با حضور در جمع‌های مردانه و هنرمندان مرد ندارد.

سحر قریشی این روزها یکی از سوژه‎های اصلی اخبار رسانه‎هاست. در هفته‌های اخیر خبرهای ضد و نقیض درباره ممنوع‎‌الفعالیت بودن او در صدا و سیما یا لغو شدن این ممنوعیت و البته شایعه ازدواجش با مهدی طارمی که توسط تعدادی از همکارانش هم تایید و سپس تکذیب شد، توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. اما این بار او با یک مصاحبه عجیب به تیتر اول رسانه‎ها تبدیل شده است. او در مصاحبه‎ای مدعی شده که هرگز دوست ندارد در استادیوم‌های فوتبال حضور پیدا کند و با حضور در چنین جمع مردانه‌ای احساس امنیتش را از دست می‎دهد و منقلب می‌شود.

او در حالی از اجازه نداشتن بانوان برای حضور در استادیوم ها دفاع و حمایت می‌کند که تصاویر حضور او در استادیوم بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان در شهر ابوظبی از تصاویر همین بازی بیشتر دیده شده است و جالب این که در چهره او در این تصاویر، هیچ احساس نگرانی و ناامنی و منقلب شدنی! دیده نمی‌شود.

در انجام این مصاحبه و طرح چنین ادعاهایی از سوی سحر قریشی آن هم در مقطعی که بحث حضور زنان در استادیوم‎های ورزشی یکی از سوژه‌های اصلی رسانه‌هاست، میل به دیده شدن و البته متفاوت دیده شدن کاملا به چشم می‌خورد. احتمالا او نمی‎داند که دخترانی که خواهان حضور در استادیوم‌های ورزشی هستند، بیشتر به خودِ این ورزش و هیجانات و جذابیت‌هایش علاقه دارند نه به آدم‌های خاص این ورزش! هدف آنها دیدن فوتبال و لذت بردن از اتفاقات درون زمین است نه دیدن فوتبالیست‌های سرشناس از نزدیک و آشنایی بیشتر با آنها و ورود به دنیای پرحاشیه آنها برای گرفتن چند فالوئر و لایک بیشتر! به همین دلیل است که خیلی از دختران علاقمند به فوتبال، نظری کاملا متفاوت نسبت به سحر قریشی دارند.

احساس ناامنی چیزی نیست که فقط در استادیوم‎ها وجود داشته باشد و در فضاهای مختفی مثل سینما، موسیقی و هر فضای دیگری وجود دارد و عجیب است که ایشان فقط استادیوم‎ها - البته به جز استادیوم لاکچری ابوظبی! - را ناامن می‎بینند. البته شاید هم ماجرای شایعه ازدواج با مهدی طارمی باعث شده تا سحر قریشی با انجام چنین مصاحبه‌ای، خودش را نسبت به فوتبال و آدم‎هایش بی‌علاقه نشان دهد و از حجم زیاد شایعات درباره خودش کم کند. اگر اینگونه باشد که باید به ایشان گفت نه زمان مناسبی را برای طرح این موضوع انتخاب کرده‌اند و نه سوژه مناسبی را!

۷۵ ۵۳  
آی اسپورت
2017-12-08 16:53:00
نظر دهید

۵۳ نظر
7
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
هوووووووق#همین فقط
پیمان
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
ایشون عقده در صحنه بودن داره. یه حرفی گفته توی تیتر باشه.
پیمان
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
ایشون عقده در صحنه بودن داره. یه حرفی گفته توی تیتر باشه.
فرشاد4تای95
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۳
وای چه حرف عمق داری خخخ الان سرهمین حرف تودیگه زنای کشوربیخیال استادیوم رفتن میشن انقدربدم میادازکسی که واسه خاص نشون دادن خودش چرت وپرت تحویل مردم بده اخه که چی توجمع مرداباشم منقلب میشم الان یعنی فکرمیکنی ملت میگن وای این سحرچقدرررررخاصه نه والامسخرتم میکنن
مارال
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۸
بعضیا میخوان به هر روشی خودشون در صحنه نشون بدن .
majid
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
تو چهرش حماقت موج میزنه! اینم به مهران مدیری و بهنوش بختیاری و تتلو اضافه شد! سلبریتی های مزدور
آنتی شومن واقعی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
بسیار زیبا نوشتی سلبریتی های مزدور
یوسف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
بنده خدا مدیری مگه بجز انتقاد از دولتی که مستحق انتقاده چیکار کرده که با بهنوش و تتلو و قریشی یکی میکنی؟! مدیری همیشه منتقد دولت بوده اوج کارش هم شبهای برره بود.
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
مدیری قبلا خوب بود. الان سالهاسا مزدور صداوسیماست
تا ابد پرسپولیسی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
هر کی صداوسیما بیاد مزدوره؟
۷
ملانصرالدین
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۰۹
« مزدور »
(مُ) [ په . ] (ص مر.) اجیر، کسی که برای گرفتن مزد کار انجام می دهد.
[ فرهنگ فارسی معین ]

یعنی امان از بیسوادی.یه عده هستن یه زمانی یه جایی یه کلمه به گوششون خورده و چون اون یه بار اون کلمه در معنی بد به کار رفته،این دسته از دوستان دیگه برای اون کلمه معنی بد قائل هستن!!تمام کارمندان رسمی،قراردادی و پاره وقت صداوسیما،مزدور صداسیما هستن.بازیکنای هر باشگاه مزدور اون باشگاه هستن.هرکارمندی مزدور اداره ی خودشه.اما اگه منظورتون اینه که سحر قریشی پولی گرفته تا این حرفا رو بزنه باید عرض کرد که خنده داره.سطح سواد و معلومات امثال سحر قریشی یا امیر تتلو یا وحید خزایی بیشتر از این نیست.سحر قریشی مثلا بازیگره و اهل سینماس ولی اسطوره های شغل خودش مثل فرانسیس فورد کاپولا و تارنتینو رو نمیشناسه اونوقت شما انتظار دارین...دوستان،در معنایی که شما مزدور رو جایی توی کتابی احتمالا خوندین،کسانی اجیر میشن برای کاری که یه توانایی خاص داشته باشن.مثل جنگحویان مزدور.سحر قریشی برای چی باید مزدور باشه؟!!حرفای این بنده خدا که تاثیر برعکس داره!
۲
AVA-86
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۱
چرخش قهرمانانه ایشون خیلی شبیه حرکت برادر محترمشون هست بالاخره زندگی خرج داره
امین
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
همیشه مرغ همسایه غازه ، خوب تقریبا اعراب واقعا مرغی که ما داریم مال اونا یکم بزرگتره غاززززززه واسه ایشون،
بی طرف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۷
به شما چه ربطی داره که خانوم قریشی رو محکوم می کنید ایشون نظرش رو گفته قرار نیست که همه موافق نظرات شما باشن اگر زنان کشور خواستار حضور در استادیوم ها باشن خودشون می تونن به روش های مختلف حرف خودشون رو بگن ولی وقتی فقط در حد 10 یا 20 زن فقط مقابل استادیوم ورزشی می یان یعنی خود زنان هم علاقه ای به حضور در این استادیوم ها رو ندارن و این دغدغه اونها نیست و خانوم قریشی هم به عنوان یک زن خیلی بهتر از شما مردان که کاسه داغ تر از اش شدید نظر بانوان رو می دونه .
کاش زنان این کشور هم همینقدر برای مردان این کشور تلاش می کردن.
بوير
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
شر ودنگ گفته خانمي
آرش
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
آخه خاک تو اون سرت مساله دوروییه، طرف خودش میره استادیوم به بقیه میگه نرید، یا اون یکی میگه حجاب خوبه خودش تو سوئیس با دیدن باد، یاد رضاخان میافته و کشف حجاب میکنه، مساله دوروییه آی کیو دورویی
آرش
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
آخه خاک تو اون سرت مساله دوروییه، طرف خودش میره استادیوم به بقیه میگه نرید، یا اون یکی میگه حجاب خوبه خودش تو سوئیس با دیدن باد، یاد رضاخان میافته و کشف حجاب میکنه، مساله دوروییه آی کیو دورویی
تورک اوغلی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۵
شوهر سابق این خانم حرف جالبی راجب این خانم زد که من اعتقادم اینه اگر به هر زنی مجال بدی همینه
ایشون گفتند پروانه ها چه زود فراموش میکنند زمانی کرم بودند!
امثال سحر قریشی ها همون کرم هایی هستند که با جراحی زیبایی و پروتز اندامشونو آرایش غلیظشون به تنها چیزی که در زندگی فکر میکنند دلبری از مرداست
majid
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
مشکل اینه که نظرشو نگفته اگه نظرش این بود تو خارج از کشورم نمیرفت استادیوم! واقعا نمیفهمی یا ادای کسخلا رو میخوای دربیاری
samiraaaa
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
بی طرف...... (زنان را چ ب رانندگی و کار در اجتماع اصلا،زنان مگر درکی از فوتبال و ورزش دارن!اصلا کیمیا غلط کرد ک در مسابقات جهانی با اون سرو شکل ظاهر شد و....)یکی تو بی طرفی یکی امام جمعه مشهد
بی طرف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۴
اون استادیومی که رفته ابوظبی بوده نه ایران فرقشون با هم اینه که اونجا مثل نقل و نبات فحش 18 سال به بازیکن ها تماشاگران نمی گن فرقش اینه با سنگ چوب تو سر داور و ترقه تو سر هم نمی زنن و هزاران فرق دیگه ولی خوب کسی که منطقش فحشه این چیزا رو درک نمی کنه وگرنه در المان و انگلیس مردم اینقدر حس امنیت از سمت همدیگه دارن که زن و بچه خودشون رو هم به ورزشگاه می یارن ولی کدوم یک از شما حاضرید با این جو ورزشگاه خانواده رو به ورزشگاه ببرید .
۸
فرناز آبيدل
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
جناب ترك اوغلي، همشهري عزيز! خسته نشديد افكار پوسيده و زن ستيز و مضحكتان را با ايدي هاي مختلف( مصي، بي طرف...) در فضا پخش مي كنيد؟!!
دورويي و نان به نرخ روزي ( زن و مرد) نمي شناسند و اين خانم هم مثل ان يكي ديگر ( نامداري) نرخ روز دستمال كشي را براي مجوز ادامه حضورش در سيما ياد گرفته است!
آرش
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
ای کسی که منطقت فحش نیست و ادیبانه سخن میگویی، اگه یه مشت لات و لوت(که متاسفانه به عنوان مردها تو ایران معرفی میشن) فحش میدن، زن نباید بیاد استادیوم؟ همین حماقتاتون بوده که جامعه تا این حد تو لجن فرو رفته دیگه، قبل انقلاب یا موقع انتخابات چرا همه خیلی راحت میرفتن استادیوم و مشکلی نبود؟ نکنه اون موقع انسان از مولداوی وارد میکنیم و اونا ایرانی نیستن؟ عموجون انقدر چرت و پرت بافتین که مادامی که فحش میدهند زن نبایستی بیاید، که یه مشت لات و لوت اومدن استادیومها رو تسخیر کردن و میرن و فحش میدن و میکشن و دود میکنن و پدر هم رو در میارن و میگن استادیوم جا ما باغیرتاست. ای خاک تو اون منطق وشعورتون
بی طرف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
خانم قریشی نظرشو با احترام به سایرین گفته ولی متاسفانه کسانی دارن باهاش مخالفت می کنند جز فحاشی و مزخرف گویی دلیل دیگه ای برای نقد ایشون ندارن و دارن بزرگترین بی احترامی رو به بانوان انجام میدن یعنی حرف زدن بدون فحاشی اینقدر سخته جماعت کودن و نادان؟
۷
آرش
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
والله نظرش رو بیشتر با خر فرض کردن سایرین گفته نه با احترام (البته از گفته های ایشون هم اینطور بر میاد که مردها کلا آلت هستند و ایشون باید دریرن از دستشون) به سایرین.
کاوه 6 & 4
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۰
مزخرف نگو بی طرف! چرت و پرت گفتن هم حدی داره.....................................................................................
۲
مارال
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
بیگ لایک برا آرش عالی بود . ✌
تورک اغولی دیگه حالم از خودت و افکار آشغال تر از خودت به هم میخوره .
بی طرف
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۵۲
خوشم می یاد چقدر گرسنه داریم که منتظر نظر من هستن تا بیان زیر نظر من اویزون شن ِ
اینم جواب برای اراذل اوباش سایت که میل کنن و بدونن همه فحش دادن رو بلدیم .
نوش جان کنید.
فرزاد مهریار
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
خدا خوب در و تخته رو باهم جور کرده...!
مصی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
خب بیراه هم نگفته با جو کنونی استادیوم ها من که مردم منقلب میشم اینکه جای خودشو داره
۷ ۴
...
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
چرا منقلب میشی قناری؟
امين
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۸
جووون گوگولي
مارال
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۳
آخی عزیزم ن که به روحیت نمیخوره بهتره نری تا راه باز شه .
۶
تا ابد پرسپولیسی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۳
راست میگه جو استادیوم خیلی بده اول اصلاحش کنن بعد ورود خانومارو ازاد کنن
samiraaaa
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
احتمالا او نمی‎داند که دخترانی که خواهان حضور در استادیوم‌های ورزشی هستند، بیشتر به خودِ این ورزش و هیجانات و جذابیت‌هایش علاقه دارند نه به آدم‌های خاص این ورزش! هدف آنها دیدن فوتبال و لذت بردن از اتفاقات درون زمین است نه دیدن فوتبالیست‌های سرشناس از نزدیک و آشنایی بیشتر با آنها و ورود به دنیای پرحاشیه آنها...این تمام حرف دخترای فوتبالیه... :)
تورک اوغلی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۲
دختر ظرفیت نداره همین سحر قریشی اونقدر ضریب هوشی پایینی داشته که نتونسته مدرسه را تموم کنه
ولی ببینید با یک پروتز سینه و جراحی بینی و لب و گونه و مژه مصنوعی نه نیاز به درس و سواد داره نه نیاز به عقل و شعور و صداقت
شوهر اولش میسوخت میگفت من مسافر کشی میکردم به عشق زنم پول را دو دستی تقدیم این میکردم اینم بر میداشت خرج خشگلی مصنوعیش میکرد
بعد با همین خشگلی مصنوعی صاحب شهرت و پول شد
اینا ذاتا تن فروشند به نمایش گزاشتن زیبایی برای کسب پول یعنی تن فروشی
حالا هم برای اینکه میبینه سرمایه گزاران سریال و فیلم های تلویزیونی و سینمایی مال کدوم جناحند داره با نفاق و دو رویی به شکل دیگری تن فروشی میکنه
فرناز آبيدل
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۵
نه هر که چهره برافروخت دلبری داند
نه هر که آینه سازد سکندری داند،،،
نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست
کلاه داری و آیین سروری داند.

نان را به نرخ روز خوردن مختص آزاده نامداري ها نيست...!
به صرف آرايش و حجابي متفاوت و امروزي داشتن، "شرف و شعور" را بين خلق الناس پخش نمي كنن !
انسانم آرزوست............
00
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۴
این زن معلوم الحال که تو سینما جز اموال عمومی حساب میشه بیشتر از این هم انتظار نمیره
آنتی شومن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
حیف وقت که ادم برای این افراد بذاره.فکر کرده انجلینا جولیه.این افراد تو این اوضاع دقیقا نون رو به نرخ ثانیه میخورن.و برای سرپوش گذاشتن رو کم و زیادهای موجود تو زندگیشون حتما باید اینطور خرف بزنه تا اجازه کار داشته باشه
امیرعباس
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۲
این مطلب یک نمونه درخشان از خروار خروار خروار
مطالب تولیدی زرد و بی محتواست که ما مخاطبان بالاجبار باید چشمان و ذهن خودمان را به دیدن اینگونه تولیدات هجو و مطلقا بی مصرف ادم بدهیم سوال من از نویسنده محترم این مطلب اینست که من مخاطب از خواندنش چه چیز به معلومات و اگاهی ها یمان افزوده میشود؟؟اصلا بیان این همه مطلب خاله زنکی چه لزومی دارد؟؟و حالا ما می بایست بابت گفتن این سخنان گهربار این سلبریتی کبیر چه حالی بشویم و اصولا اینها چه ارتباطی به طارمی و ماجراهایش داشت !!خدا صبرمان بدهد .....
۶
سالار
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
این خانم مدل تکامل یافته الهام چرخنده هستش. واقعا واسه خودم به عنوان یه ایرانی متاسفم که چنین شخصیتای مبتذل و فندق مغزی باید الگوی جامعه باشند و کار فرهنگی انجام بدهند. البته که خود ما هم در به وجود اومدن چنین جوی مقصریم.
آنتی شومن واقعی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
فندق مغز رو خوب خوب اومدی.دمت گرم
۶
آنتی شومن واقعی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۵
فندق مغز رو خوب خوب اومدی.دمت گرم
۶
حس
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۸
بابا یه بار رفتی استادیوم مخ یه فوتبالیستو زدی که بیاد بگیرتت، وای به حال روزی که هر هفته بخای بری ورزشگاه.خخخخخخخخخخخخخ.
۷
یوسف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۸
تتلوی مؤنث!
کوهیار
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۰
خانم قریشی از نامزد مدل ج-دید کی رونمایی میکنی ماشالله سالی چندتا شوهر عوض میکنی بعد از مردا میترسی اگه نمیترسیدی رکورد گینس شوهر کردنو میزدی
۶
.
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۶
ای ژژژوووووووونم.کاریش نداشته باشید داره درد و دل میکنه.البته باید ازش بپرسیم دقیقا معنی جای امن از نظر ایشون کجاست.ما ها که لولو هستیم و ولی عربها قند و نبات.خوب علف باید به دهن بزی شیرین بیاد
۵
مهدی
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
والا بخدا من یه فیلم هم از این خانم ندیدم یعنی آگه بازیگر قابلی بود باید تو فیلم درست و حسابی می دیدم. واسع اینکه مطرح بشه یه شکری خورده زیاد مطرحش نکنید. از این خلها کم نداریم
۴
بی طرف
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
همین نظرات سراسر کینه و بی ادبانه نشون دهنده وضعیت خراب اخلاقی هست و درستی حرف این خانوم رو ثابت می کنه.
۴ ۲
آنتی شومن
جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۵
برو بگیر بخواب.دیر وقته افتادی به هذیون گویی.
۱
بی طرف
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۴۱
فعلا که تو خوابیدی داری کابوس می بینی.
میرو
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۳:۱۵
من خداییش توقع نداشتم کلمه منقلب رو بلد باشه باز خوبه داره پیشرفت می کنه
احسان
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۹
سایتتون اینقدر مزخرفه که آدم حیفش میاد نظر بده
بجز دوشنبه شبها و گزارش زنده نود هیچی نداره سایتتون
اونم وقتی عباسی باشه البته.
در مورد این استادیوم رفتن خانوما...شما جو استادیم رو توی ایران بهتر از ما میدونید ولی بازم پافشاری میکنید.توی همین سایت هم مدل نظر دادن افراد قابل خوندن هست.گوگولی گفتت و جون گفتن و اینها رو کامل ما و شما میدونیم ینی چی.
توی کشورای متمدن میرن استادیوم و سروصدا میکنن ولی ازین توهینا نمیکنن
چرا باید زنی بره و ازین فحش ها بشنوه ؟ ما فرهنگشو نداریم بزرگواران.
امیدوارم کمی انصاف داشته باشید
و امیدوارم هیچوقت این اجازه داده نشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر