فهرست
یک احتمال عجیب؛ طارمی به جام جهانی نمی‌رسد!
یک احتمال عجیب؛ طارمی به جام جهانی نمی‌رسد!

یک احتمال عجیب؛ طارمی به جام جهانی نمی‌رسد!

آی اسپورت – بمب خبری دیروز محرومیت 4 ماهه مهدی طارمی و جریمه نقدی باشگاه پرسپولیس بود. پرسپولیس می‌تواند به حکم صادره اعتراض کند اما احتمال نپذیرفتن این اعتراض از سوی فیفا بیشتر است. امیر صدیقی کارشناس امور بین‌الملل درباره محرومیت طارمی گفته است: «طبق رای صادره محرومیت مهدی طارمی از زمان ابلاغ رای (روز جمعه 31 شهریور) اعمال می‌شود و باشگاه پرسپولیس 21 روز فرصت دارد به این رای اعتراض و به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت کند. گرفتن حکم تعلیق موقت براى بازى کردن طارمى خیلى ساده نخواهد بود و احتمال اینکه CAS این موضوع را نپذیرد وجود دارد.»  

صدیقی اما می‌گوید این اتفاق تلخ اما می‌تواند تلخ‌تر از این هم باشد: «اگر پرسپولیس می‌خواهد از طارمی در بازی روز سه‌شنبه هفته جاری با الهلال استفاده کند، باید هر چه سریع‌تر به رای اعتراض کند و دستور موقت بگیرد تا طارمی بتواند بازی کند اما این موضوع ممکن است تبعانی هم برای این مهاجم در پی داشته باشد. در صورتی که دستور موقت صادر شود، پرونده به دادگاه عالی ورزش می‌رود که این پروسه زمان‌بر است و ممکن است تا بهمن یا اسفند سال 96 طول بکشد. با توجه به اینکه احتمال عدم پیروزی باشگاه پرسپولیس در دادگاه عالی ورزش وجود دارد اگر از این زمان بخواهد محرومیت طارمی اعمال شود در واقع این مهاجم ممکن است جام جهانی 2018 که خرداد سال 97 برگزار می‌شود را از دست بدهد. باشگاه پرسپولیس باید با در نظر گرفتن تمام جوانب بهترین راهکار را انتخاب کند تا هم خود و هم طارمی کمترین ضرر را ببینند.»

 

 

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2017-09-23 10:29:00
نظر دهید

۸ نظر
ویلی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۱
شامورتی بازی ترکیه رفتن اینو رامین حکایت سنگیه که میندازن تو چاه و صدتا عاقل میمونن توش....خودشونم نفهمیدن چی شد رفتن و چطور برگشتن!!
fernando
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۱
فکر کردن فیفا هم مثه ایرانه همه چیو با سفارش کردن و لابی کردن درستش کنن.معلوم نیست پول ژوره رو چطوری جور کردن.تف تو ذات شون اگه از وزارت ورزش و بیت المال این پول تهیه شده باشه.طارمی هم با این محرومیت میره پیش پیام صادقیان و مثه دود محو میشه.واقعا قبل اینکه بیاد پرسپولیس یکم فکر نکرده بود که چون قرارداد بسته ممکنه براش بعدا مشکل پیش بیاد.هر چی تو این دوسال پول گرفته از پرسپولیس باید بده ریزه اسپور.یه گندی زد تو زندگیش که خودشم نمیدونه
م
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
امثال این پرفسور زیاد داریم.اینا از اون.پرفسورهایی هستند که بعد از حکم.خوب بلدند تحلیل کنند ولی قبل از حکم همه بیکاره هستند
۴
مجتبی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۳
دم وطن فروش های که ماهها توی صفحات اباشگاههای ریزه و الهلاک اسکی میکردن گرم کشور دلش به شما بی وطن ها گرمه ممنونیم ازتون بی شرف ها
۹
قاسم
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۶
نرفتنش به جام جهانی لطفی میشه در حق تیم ملی! اخه این کودن که دروازه خالی رو تو لیگ خودمون میزنه بیرون تو جام جهانی چه شکری میخواد بخوره؟!
نیما
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۷
در متن حکم فیفا بازیهای باشگاهی قید شده و اشاره ای به بازیهای ملی نشده است
۳ ۱
حمید
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۷
ملی هم قید شده انگلیسی رو برو ببین
استقلال
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
جالبه تا قبل که تو ایران بود همه ی این ها بدون کمک از بالا و به لطف مدیر موفق مشکل حل می‌شد ولی حالا چرا قانون عوض شده ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر