فهرست
شفر: تسلیم شدن در کار من نیست
شفر: تسلیم شدن در کار من نیست

شفر: تسلیم شدن در کار من نیست

آی‌اسپورت- سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری قبل از دیدار با السد از مشکلات این تیم گفت. وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری پیش  از دیدار تیمش برابر السد گفت:

السد نسبت به سه ماه قبل بهتر شده

قبل از اینکه صحبتم را شروع کنم، می‌خواهم از مجموعه‌ای که در اختیار ما قرار گرفت، از جمله هتل، ورزشگاه و سایر موارد در اینجا تشکر کنم. رویای من کسب بهترین نتایج برای استقلال بود. می‌توانم بگویم در بازی قبل و در نیمه دوم اشتباهات زیادی مقابل السد داشتیم. همه می‌دانند السد تیم بسیار قدرتمندی است و بازیکنان بسیار خوبی هم دارد. در سه ماه گذشته تیمش بهتر از قبل شده است. گابی و یک بازیکن کره‌ای را جذب کرده ولی ما چند بازیکن اصلی و لیدرمان را از دست داده‌ایم. یکی از آنها اینجاست، داریوش شجاعیان. یکی دیگر در ترکیه، دیگری در عجمان و یکی دیگر در قطر است. ولی ما باید بجنگیم. میلیون‌ها هوادار در ایران داریم که می‌خواهند جنگیدن ما و عملکرد خوب ما را ببینند. در فوتبال همه چیز ممکن است. این اولین باری نیست که من در دوره کاریم در چنین شرایطی قرار می‌گیرم. ما می‌توانیم نتیجه را عوض کنیم اما زمانی که همه برای تیمشان بجنگند.

باید به شانس‌مان ایمان داشته باشیم

باید ببینیم نتیجه چه می‌شود ولی همه بازیکنان ما باید با صد درصد توانشان بجنگند. باید به شانس‌مان ایمان داشته باشیم. قبل از اینکه به اینجا بیاییم، می‌خواستیم تصمیم بگیریم یک بازیکن را با خودمان بیاوریم و الان روزبه چشمی اینجاست. بازیکنی که در زمین بسیار قدرتمند است و هم قدرت و انرژی مثبت زیادی برای تیم دارد و حضورش در اینجا هم به همین دلیل است. قطعا فردا هم یکی از بازیکنان قدرتمند ماست.

مهم نیست چه بازیکنی بازی می‌کند؛ تسلیم شدن معنا ندارد

یکی از بازیکنان ما در بازی فردا یعنی فرشید باقری محروم است. در بازی قبلی علی کریمی مصدوم بود ولی فردا آماده است تا برای ما به میدان برود. باید ببینیم در تمرین امروز و تا فردا، قبل از بازی چه شرایطی داریم. نام بازیکنانی که بازی می کنند مهم نیست. همانطور که چشمی گفت، باید همه بازیکنان با قلب و روحشان برای استقلال بازی کنند. یکی برای همه و همه برای یکی. دلیل اینکه تا اینجای رقابت‌ها هم بالا آمده‌ایم هم همین است. باید بهترین عملکرد ممکنه را به نمایش بگذاریم. همه می‌دانند السد تیم بسیار خوبی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. آنها با داشتن ژاوی و گابی در ضد حملات خطرناکند ولی ما هم تیم بسیار خوبی هستیم و بازیکنان خوبی داریم. ما نیمکت خیلی خوب و با روحیه‌ای داریم که می‌تواند برای بازی فردا به ما کمک کنند. در تفکر و فلسفه من تسلیم شدن معنا ندارد.

 

ورزش سه

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-09-16 20:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
....
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
جالبه 22 تا بازیکن براش گرفتن ولی هنوز دست از ناله و گریه برنمیداره
pooyan
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
نميخوام در مورد نفراتي كه رفتن و كيفيتشون صحبت كنم
ولي
شما تقريبا زير هر خبر شفر بصورت كاملا اتوماتيك اين كامنت رو كپي پيست ميكني
ممكنه براي روشن شدن موضوع اسم ٥ تا از بازيكنهايي كه براي استقلال گرفتن رو بنويسي ؟؟
موقع نوشتن ٥ تا اسم دقت كن كه داري معادل نفراتي كه رفتن اسم ٥ تا رو مينويسي
پس سعي كن بهترين هايي كه اومدن رو بنويسي
كمكت ميكنم
اميد ابراهيمي
تيام
نورافكن
جباروف
مجيد حسيني
جلوي هر كدوم يه اسم جديد بنويس
باز هم كمكت ميكنم
علي كريمي
گرو
تبريزي
روح الله باقري
نيوماير
اينها بهترين انتخابهام بودن
خود شما اگه يه نفر اون ٥ تا برداره و اين ٥ تا بشما بده احيانا نميگي ياركشي از اول
بگذريم
اينهايي كه نوشتم معنيش اين نيست كه منتقد تيمم و مربي نيستم
ولي از فرافكني خوشم نمياد
۷
اراس
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۱۱
چی داری میگی واسه خودت؟ معادل بازیکنی که رفته یعنی چی؟ خب حالا تو بگو پرسپولیس از مهرماه گذشته تا حالا چندتا بازیکن از دست داده ومعادلش!!!! رو گرفته؟
رضاییان
طارمی
محرمی
امیری
مسلمان
احمدزاده
میگی از فرافکنی خوشت نمیاد ولی دقیقا داری فرافکنی میکنی. تیمت از خرید بازیکن محروم نبوده و دستش هم باز بوده که هرچی میخواد بازیکن بخره فقط 2 میلیارد پول رضایت نامه تبریزی رو دادین و با چه مبلغ بالایی گرو رو اوردین.
حالا بگو مگه قراره یه بازیکن همیشه تو یه تیم بمونه؟
نقش سرمربی این وسط چیه؟ اینکه یه تیم پرستاره داشته باشی صمدمرفاوی هم میتونه باهاش نتیجه بگیره؛ سرمربی چطور از بازیکنانش بازی میگیره؟
محرمی بازیکن ملوان بود که ستاره شد
انصاری بازیکن تستی بود
کامیابی نیا نیمکت نشین عزت کرامت تو نفت بود
مسلمان سکونشین فولاد بود
طارمی بازیکن دسته یکی بود
نوراللهی از تربیت یزد اومده بود
علیپور بازیکن راه اهن بود
میدونم هراتفاقی بیفته شفر رو مقصر نمیدونید ولی بدون عاشق فرافکنی هستی. انگار قرار بوده تیام که رفته کریس رونالدو بیاد جای اون! یا به جای مجید حسینی پیکه رو بیارن! اینجا لیگ ایرانه با کلی محدودیت. فقط مجموع قرارداد اینایی که گفتی رو جمع بزن.
شفر با این نوع مصاحبه کردن داره توانایی بازیکنانش رو زیرسوال میبره. اندازه سه تا تیم بازیکن دارید اگه مجبور بودین 14 ماه با 13 تا بازیکن، بازی کنید چیکار میکردید؟ مظلوم نمایی های نخ نما شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر